Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nyertem a lottón néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyertem a lottón néhány milliót és a következő pár évben nem akarok dolgozni, azt hogy adjam elő a nőknek? (25/F)

Figyelt kérdés

Van annyi pénzem, hogy vidéki nagy egyetemvárosban ahol lakom havi 150 ezer költéssel eléljek munka nélkül 4-5 évig elég jó színvonalon. Ha kicsit spórolok még tovább is. Persze nem így tervezem. Úgy érzem 18-21 évesen eléggé pályát tévesztettem és olyat tanultam, amit nem akartam és ma már nem érdekel egyáltalán. Most két nyelvet is tanulok tanfolyamokon (egyikből felsőfokút, a másikból középfokút akarok egy éven belül), dolgozok 4 órában unaloműzésből pultosként a nagybátyám kocsmájában és gondolkozom hogy valamilyen fősulit el kellene végezni, de még nem tudom mit csinálnék szívesen az életben.

Mindezt a nőknek viszont nehezen tudom előadni, mert attól tartok arra gondolnak, hogy


A, egy pénzeszsák vagyok, akinek soha az életben nem kell dolgoznia

B, semmit nem csinálok, semmit nem kezdek az életemmel csak elvagyok


Mindkettő elég rossz.

Amúgy nincs gondom a nőzéssel, tehát a szexig könnyű eljutni velük, de én most a továbbiakról beszélek, tartós kapcsolatról ha akarok. Ezt az egészet hogy lehetne értelmesen előadni?



2016. ápr. 14. 14:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy fölöslegesen nyertél, ha haszontalanul használod fel a nyereményt. Nekem az összegtől függően többféle hasznosítási lehetőség is eszembe jut. Pl. költheted tanulásra, lakásra, befektetheted, hogy még több legyen.
2016. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul 4-5 év alatt elpocsékolnád a pénzt. Akkor érdemes otthagyni a melót ha megnyered az 5-ös lottót amúgy nem. Én dolgoznék ugyanúgy, a sulit meg megcsinálnám levelezőn. Nem tudom autód, lakásod vam e. Ha igen akkor max tobbet utazgatnék. Nagyon bánni fogod később ha most elkótyavetyéled. Közel sem biztos hogy olyan jó állást fogsz találni.
2016. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

9:

Van még benne családi örökség is, nagybátyámnak is kocsmája van, alapból nem vagyunk egy szegény család, de így a magam ura tudok lenni és senki (pl szülők) nem mondják meg mit csináljak. Lényeg, majdnem annyim van a bankban összesen mint amit te mondtál.


10: Értem, köszönöm a véleményt. Szeretném minél több emberét meghallgatni akik minél különbözőbben gondolkodnak erről.

2016. ápr. 14. 15:18
 14/27 A kérdező kommentje:

11-12:

Az hogy tanulok, akarok diplomát, nyelvvizsgákat szerezni és majd olyan munkát amit szeretek is, tényleg ennyire haszontalannak számít szerintetek?

2016. ápr. 14. 15:19
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Minden mai fiatal a tanulás mögé akar bújni. hidd el, attól még tanulhatsz, hogy dolgozol. Mi azt mondjuk, hogy most van egy összeged, amit okosan is kihasználhatsz, ne pocsékold el, szerintem már annyi egybehangzó vélemény van, hogy jó lenne, ha nem vennéd személyes sértésnek, szerintem itt mindenki segítő szándékkal válaszol. 25 éves vagy, nem 20, hidd el az életben többet kell teljesíteni,nem lehet csak tanulgászni, aztán majd lesz munka...a legtöbb egyetemistának fogalma nincs arról, hogy mi a munka világa. Attól, hogy szerzel 3 diplomát meg 3 nyelvet semmi nincs biztosítva, érted? Viszont most ezzel az összeggel be tudod magad biztosítani, HA dolgozol is mellette. Ezért mondom, hogy semmi tapasztalatod az életben, pedig már 25 éves vagy.
2016. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Ha tanulsz, az jó, de hogy így beosztod hónapokra, hogy biztosan kifusson, azt nem tartom jónak. Inkább képezz belőle tartalékot, arra bármikor szükséged lehet.
2016. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
De én nem hiszek a reinkarnációban vagy a túlvilági életben. Egyszer élek, egyszer vagyok fiatal és az mellett hogy tervezek előre 10-20 éves távon, most is ki akarom élvezni az életet. Most pedig rengeteg időm van csajozni, az időmet úgy beosztani, hogy jól érezzem magam.
2016. ápr. 14. 15:37
 18/27 anonim ***** válasza:
85%
Akkor úgy cseszed el ahogy akarod! Részemről most vált nagyon unalmassá ez a kérdés. Most kit győzködsz valójában?
2016. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

" Most pedig rengeteg időm van csajozni,"

AKkor az idődet és pénzed valami normális dologba is fektethetnéd.


"dolgozok 4 órában unaloműzésből "

AKkor inkább gondold végig, mit szeretnél, 25 évesen már kéne lenni elképzelésednek, és dolgozz magadnak valamilyen vonalon, vállalkozásban.


Tudod mi lesz a vége? ELőbb fog elfogyni a pénzed, mint befejezed a sulit.

2016. ápr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a te pénzed, azt csinálsz vele, amit akarsz, én csak véleményt mondtam, hogy én hogyan látom. Nem a te korosztályod vagyok már, de a te korodban is úgy gondolkodtam a pénzről, mint most. Ha nem így teszem, most nincs lakásom, és élhetnék a szüleimmel nyugdíjig... Ha én nyernék hasonló összeget, ki tudnám fizetni törlesztés vége előtt a hitelemet és bőven maradna még másra is. A túlvilágra úgysem viszek át a pénzből, oda fölösleges gyűjteni, de szeretnék sokáig élni, és pl. idős napjaimra nem árt már fiatalon elkezdeni félretenni. Valószínűleg úgy járni nem fogok, mint a nagymamáim, akik nem kaptak soha rendes nyugdíjat (az apai azért, mert a háborús években inkább otthon maradt a gyerekekkel, az anyai meg azért, mert a munkáltatói átverték, ő meg nem pereskedett velük), de azért ki tudja, mi lesz még, mire én annyi idős leszek. Ha meg előbb elpatkolok, megmarad a családnak. De ez az én forgatókönyvem elnagyolva, a tiéd lehet más, szíved joga... :-)
2016. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!