Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nyertem a lottón néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyertem a lottón néhány milliót és a következő pár évben nem akarok dolgozni, azt hogy adjam elő a nőknek? (25/F)

Figyelt kérdés

Van annyi pénzem, hogy vidéki nagy egyetemvárosban ahol lakom havi 150 ezer költéssel eléljek munka nélkül 4-5 évig elég jó színvonalon. Ha kicsit spórolok még tovább is. Persze nem így tervezem. Úgy érzem 18-21 évesen eléggé pályát tévesztettem és olyat tanultam, amit nem akartam és ma már nem érdekel egyáltalán. Most két nyelvet is tanulok tanfolyamokon (egyikből felsőfokút, a másikból középfokút akarok egy éven belül), dolgozok 4 órában unaloműzésből pultosként a nagybátyám kocsmájában és gondolkozom hogy valamilyen fősulit el kellene végezni, de még nem tudom mit csinálnék szívesen az életben.

Mindezt a nőknek viszont nehezen tudom előadni, mert attól tartok arra gondolnak, hogy


A, egy pénzeszsák vagyok, akinek soha az életben nem kell dolgoznia

B, semmit nem csinálok, semmit nem kezdek az életemmel csak elvagyok


Mindkettő elég rossz.

Amúgy nincs gondom a nőzéssel, tehát a szexig könnyű eljutni velük, de én most a továbbiakról beszélek, tartós kapcsolatról ha akarok. Ezt az egészet hogy lehetne értelmesen előadni?



2016. ápr. 14. 14:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Én sem herdálnám el a pénzt, ha elköltöd utána sírni fogsz, hogy nem tettél félre.

Az a baj, hogy mindenki jól akar élni gyorsan, utána meg ha eltűnt a jó, mihez kezdjen a nagy semmiben...?

2016. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%
12-es vagyok. Nem azt mondom, hogy haszontalan dolog a tanulás, de közel sem biztos, hogy olyan jol fizető állásod lesz, mint gondolod, tehát nem a legjobb befektetés. Nehogy azt hidd hogy két nyelvvizsga és egy diploma garantáljaa tuti melót. Nem olyan könnyű manapság ennyi pénzt gyűjteni ezért okosabban is felhasználhatnád. De hát könnyen jött pénz könnyen megy... Ha pedig párkapcsolati oldalrol kozelitem meg nekem biztos nem kéne ilyen felelőtlen alak.
2016. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy te már eldöntötted ezt a kérdést. Nem hallgatsz a józan észre. Nem tudom milyen valaszt vártál. Most játszod itt az agyad, villogsz a pénzzel, csajozol, bulizol aztán semmi sem marad. BB Éviről hallották már? "valamiért" ő jutott eszembe.
2016. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy, hogy mélyen hallgatsz a kis vagyonodról, a többi szöveg teljes egészében mehet, ezt kivéve :) Probléma kihúzva :)

Ha nagyon.nagyon komolyra fordul a dolog (de csak akkor!), és kezd feltűnő lenni, hogy nem a 4 órás munkaviszonyodból "fussa" a havi 150-re, akkor pedig le kell vele ülni egy komolyabb beszélgetésre...

Hogy figyelj: ez és ez van, de megpróbálok spórolni is, stb.

De mivel nagyon komoly kapcsolat és őszinte ritkán jut ki egy ember életében (pl. lánykérésig, házasságig eljutni), így nem kell sokat törnöd a fejed, elég lesz az első verzió is :)))))

2016. máj. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell olyan nő, aki irigykedik, vagy nem ért meg.

Ha én csak a szenvedélyeimnek élek, és azt csinálom, amihez kedvem van, akkor nekem nagyon bejött az élet.. Nehogy már még én magyarázkodjak..

2016. máj. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kövesd azt az utat, amit szeretnél. Ha tanulni akarsz, és úgy gondolod, hogy van értelme, akkor tedd azt! Hajrá, mindent bele!:]
2016. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Persze hajrá! Ahogy az előző laza válaszadó mondja! Semmid nem lesz 1 éven belül az hótziher. hajráá
2016. jún. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!