Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen férfival, aki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfival, aki csak udvarolni tud, megtartani nem tudja a nőket, hogy kell viselkedni? 20+N

Figyelt kérdés

Nem össze jönni szeretnék vele, megváltoztatni se akarom, csak kialakítani vele egy közelebbi ismeretséget.

Nem volt hosszú kapcsolata, csak szexpartnerek. Komoly kapcsolatot akar. Csak udvarolni tud, nem tud megnyílni senkinek, ezért ezekből a kapcsolatokból nem lett semmi. Szerelmes se volt.Ép felfogású nők elkerülik eleve.

Megkedveltem, párkapcsolatot nem akarok vele. Csak megismerni a felszín alatt. Vagy ez lehetetlen?


2016. ápr. 18. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes játékot kezdesz.
2016. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért? Nem bántani akarom.
2016. ápr. 18. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban megismered talán beleszeretsz,talán megutálod,de valami történni fog.:)
2016. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A bele szeretés már folyamatban:/ elég erős vagyok, azt a hibát nem követem el, hogy történjen valami. Talán csókot engednék neki. De az se bölcs megoldás.
2016. ápr. 18. 18:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Szóval csak kínozni akarod magad,vagy abban bízol,hogy érted majd megváltozik?
2016. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szexkapcsolatokat csak feltételezed,vagy ez bizonyított tény?
2016. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Es miert nem akarsz beleszeretni? A nok logikaja neha kovethetetlen
2016. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért nem akar beleszeretni mert úgy érzi,hogy nem bízhat benne,bár nagyon szeretne,de tudja,hogy nem lehet.
2016. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#6: tőle tudom, meg mindenki tudja róla

#8: így van, soha nem fog megváltozni. Emberileg bízom benne. Ami most van köztünk az jó, lehet jobb is, ha ő is akarja, miért dobnám ezt el? Kapcsolat vele nem lehetséges soha.

2016. ápr. 18. 18:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebből dugás lesz.........
2016. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!