Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak kihasznál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orosháza kérdése:

Szerintetek csak kihasznál?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok és van egy 48 éves szeretőm. Azt mondja szeret és ha én is öt várjak rá, mert a gyerek miatt (13) n em akarja elhagyni a nejét. Állítása szerint a felesége is csak a gyerek miatt van vele plusz a közös vagyon, biztonságban érzi így magát. Komolyan gondolja velem, azt mondja majd gyereket is akar tölem. Nem tudom hihetek e neki, vagy csak így akar maga mellett tudni mint szeretőt? Nektek. Mi a véleményetek?

2016. ápr. 20. 14:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

minden pasi ezzel szédíti a csajokat akik persze elhiszik és 3-5-7-10 éveket várnak a nagy semmire


26 évesen pont a legjobb éveidet fogja elvenni a semmi miatt


és egy olyan pasi aki szeretőt tart az soha nem válik el neki csak a kufircolás kell egy fiatalka csajjal


szal szerintem hagyd a fenébe és keress egy olyan pasit aki korban és életciklusban pont hozzád illik

2016. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Már kezdem belátni,de fáj az igazság :-(
2016. ápr. 20. 14:08
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
nem csodálkoznék, ha pár hét múlva azért írnál ide, mert terhes a felesége, holott a szeretőd állítása szerint 15 éve nem szexeltek:D
2016. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Mit akarsz egy 50 évestől? Anyám... és még szülnél is egy ilyen gerinctelen embernek... Nyilván csak a friss p*-t látja enned, semmi többet.
2016. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy 48 éves hapsi nem olyan öreg. Lehet, hogy elválik, elvesz téged, szülsz neki egy gyereket és minden szép és jó.

Majd kiderül, hogy van egy huszonéves szeretője.


Hagyd a fenébe, te is jól tudod, hogy hazudik!

2016. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

rengeteg ilyen történetet tudok a környezetemből. általában a szerető lányokat ismerem. mindenkinek azt mondja a pasi,hogy már a feleségével nincsenek is jóban, nincs is szex, csak valami indok miatt nem válhatnak el. MÉG. de ne aggódjon, majd elválnak és akkor felvállalják majd a kapcsolatot,csak várjon a lány,,,

igen, várhat, a semmire.

de ha mégis elhagyná a pasi a feleségét(Vagy ami a gyakoribb,hogy a feleség megtudja az igazat és kidobja a pasit) akkor sem hiszem,hogy jó ötlet olyan emberrel kapcsolatot kezdeni, aki megcsalta a párját. megtudnál benne bízni ezek után? mi rá a garancia,hogy téged nem fog megcsalni? az ilyenekben nincsen gerinc,valószínű téged is megcsalnának.

szerintem hagyd a fenébe és keress olyat, aki tisztel téged. és akinél első lennél.

nehogy szülj már egy ilyen baromnak. apa nélkül akarod felnevelni a gyerekedet?? ha nem, akkor tessék szépen normális kapcsolatot keresni és közösen vállalni CSALÁDBA gyereket. 26 évesen még nem vagy öreg kapcsolatot keresni. de ha még pár évig húzza az időd a pasi, akkor lehet az leszel.

2016. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy beleszerettem, nem láttam a szememtől,de egy ideje már kapom a véleményeket hogy hagyjam a fenébe, de ha szeretsz valakit nem könnyű...:-(
2016. ápr. 20. 14:26
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi az esélye, hogy elválik.

Inkább azt mondja,amit hallani akarsz.

Szakíts vele,mást nem tudok mondani, mert nagy az esélye, csak simán kihasznál.

2016. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelmű, hogy kihasznál. Annyi de annyi ilyet láttam már, nehogy bedőlj neki. Te csak és kizárólag "arra" kellesz neki.

Kapuzárási pánik előtt lévő családos ember tinédzser gyerekkel, nehogy azt gondold, hogy miattad ezt feladná.

Egyébként meg számomra ez annyira jellemtelen alak, egyébként simán lehet, hogy rajtad kívül még van 1-2 huszonévese, akit ugyanígy hülyít.

SOHA nem fog elválni, ez 100%

Tényleg a legszebb éveidet pazarold el egy öreg palira, hidd el, hogy ő nagyon is tudja, mikor mit kell mondania, hogy levegyen a lábadról. Aztán meg röhögve meséli a haverjainak, hogy milyen nője van.

2016. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nem könnyű.

Az eszed már tudja, hamarosan a szíved is elengedi. (Fúj, de nyálas voltam...)

Én 26 évesen váltam el, 27 évesen találtam meg életem párját. (Ez is nyálas. :))

Szóval nagyon fiatalka vagy te, ne cseszd el az életed!

2016. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!