Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak kihasznál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orosháza kérdése:

Szerintetek csak kihasznál?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok és van egy 48 éves szeretőm. Azt mondja szeret és ha én is öt várjak rá, mert a gyerek miatt (13) n em akarja elhagyni a nejét. Állítása szerint a felesége is csak a gyerek miatt van vele plusz a közös vagyon, biztonságban érzi így magát. Komolyan gondolja velem, azt mondja majd gyereket is akar tölem. Nem tudom hihetek e neki, vagy csak így akar maga mellett tudni mint szeretőt? Nektek. Mi a véleményetek?

2016. ápr. 20. 14:00
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Benned több tartás van,örülj neki. Én elgyengültem,magányos voltam, ő ezt kihasználta,én engedtem neki. Nem tudom vissza csinálni. Nem védem,de ha megcsalja a nejét valami biztos nem ok.
2016. ápr. 20. 18:25
 22/26 anonim ***** válasza:
lehet, hogy minden ok. csak vágyott egy kis naiv, friss husira, aki bármit megtesz neki :D azért más egy 26 éves, mint egy 46
2016. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Lehet
2016. ápr. 20. 20:14
 24/26 anonim ***** válasza:
Már ott borul a sztori, hogy a felesége is tudja, hogy ez így nem jó... Ha tudná, akkor nem kellene rejtőzködni. Egy 13 éves gyerek már nem olyan kicsi, hogy ne lehetne felvilágosítani, hogy mi újság. Ha annyira komolyan gondolná a pali, elköltözne, elválna, fizetné a gyerektartást és ennyi. Hazudik. Csak az idődet és az energiádat szívja el. kuka.
2016. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
43%

"ha megcsalja a nejét valami biztos nem ok."

Vagy nagyon is ok minden! Tegyük fel, hogy az ipse boldog házasságban él. Kihozott mindent a kapcsolatból, amit csak lehetett. Kihozott mindent, tehát nincs benne több! Nincs már fejlődési lehetőség. Az ember pedig olyan, hogy mindig többet akar...

2016. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Sutty válasza:
26 évesen én is ebben a helyzetben voltam egy 28 éves három gyerekes nős pasival. Mondjam mi lett a vége? Pedig már azt is tudtuk milyen zene fog az esküvőn szólni. Szerencsére találtam normálisat, akinek se kutyája se macskája, és jövőre hozzámegyek. Hagy ezt a fazont. Hazudik mind. Kell nekik a házas élet, és a vad kötetlen szeretős élet is. Ennyi.
2016. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!