Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes a lány képébe vágni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a lány képébe vágni, hogy akartam tőle valami az utolsó utáni szó jogán?

Figyelt kérdés

tehát, kinéztem egy lányt komoly szándékkal. De nemigen akart észrevenni, éreztem hogy elhúzódik tőlem, másokkal mosolyog, nekem meg a szemembe se néz, ez ment pár héti. Megúntam, úgyis innentől nem találkozok azzal a társasággal, igy kiraktam facebook-ról a szűrét.


Nemrég beirt, hogy miért töröltem, mi a baj. Igazából kedvem is lenne - meg nemis a képébe vágnom ezt:


"igen, mert komolyabban meg akartalak volna ismerni, de láttam hogy igazából szarsz rám, ezért csináltam"


2016. ápr. 20. 22:05
1 2 3
 11/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
95%
Pont azért kéne inkább olyan üzenetet írni a lánynak amivel nem ilyen támadó vagy, hanem csak csalódott. A leveled után olyan benyomást kéne hagyni benne, hogy érezze valami kihagyott! Valami fontosat, valami komolyat. De egy ilyen üzenettel nem ezt a hatást fogod benne kelteni!
2016. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem léptél felé semmit... nem egészen értem akkor mire fel vagy megsértve.
2016. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%

Kicsit erős, de szerintem nem gáz, legalább őszinte. És ezt nőként mondom.

Viszont azért abban is igazuk van a többieknek, hogy nem ártott volna kicsit jobban a tudtára adnod (élőben), hogy szeretnéd őt megismerni, mert így simán lehet, hogy csak félreértetted őt.

2016. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Ugyan,hagyd a fenébe,ne reagáld ennyire túl.Higgadj le.

Ez van,nem tudsz minden lánynak tetszeni és megfelelni,ezt el kell fogadnod.

2016. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
#11: Pont azért nem kéne mondjuk hülye tanácsokat osztogatni, meg úgy egyáltalán üzenetírásra sarkallni a kérdezőt, mivel alapból nincs meg a vonzalom a csaj részéről. Ha meg a csalódottságáról sírdogál a srác, azzal végképp elkapálja magát nemhogy a csajnál, hanem még a barátnőinél is, akinek ha épp úgy tartja kedve, elcsiripeli a tag reakcióját, hogy egy érzelmileg hülyegyerek kategóriájú elmebetegbe botlott. :D
2016. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdező hülyét akar csinálni magából, én aztán nem tartom vissza ettől, csak ne lepődjön meg, ha nem olyan reakciót kap, amit szeretne. :-) Persze, hogy képes ezzel elkapálni magát egy életre, na és? Az ő élete, úgy szúr ki magával, ahogy akar.
2016. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges.
2016. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 opened paradise ***** válasza:
100%

Szánalmas.

Elmondhatod ezt másképpen is,de az is lehet,hogy még lett is volna esélyed,csak nem voltál elég konkrét.

2016. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

egyrészt, nem én megyek oda hozzá, hogy akkor "ba.zd meg", ő kérdezte meg, és erre reagálnék rá.

Másrész, akik szerint "mégis lett volna esély", összefoglalom ismét: "éreztem hogy elhúzódik tőlem, másokkal mosolyog, nekem meg a szemembe se néz, elment mellettem, rám se nézett".

Biztos lett volna esélyem, csak egy rózsa kellett volna hozzá...

2016. ápr. 21. 00:26
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Ööö lehet az én értelmi képességeimmel van a baj, de én azt látom, hogy a kérdező azon sértődött meg, hogy a csaj nem nyitott felé...

Ha így van, ritka nagy farok vagy kérdező. Egy független nő arra mosolyog akire akar, nem tartozik neked az idejével, akkor meg pláne nem ha nem is kezdeményeztél nála. És képes lennél ezért szemrehányó üzenetet küldeni? A csaj kb azt se tudná honnan jött. Meghátráltál mielőtt elkezdted volna és őt szidod le emiatt. Hát te nem vagy normális.

2016. ápr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!