Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te megdicsérnéd a párod ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te megdicsérnéd a párod ha csülkös bablevessel és nutellás palacsintával várna haza ebédre?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg. Ha finom lenne, nagyon. Ha nem, akkor csak kicsit.
2016. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Nem, de megköszönném. Miért dicsérjem meg? Mert felnőtt ember létére el tudott készíteni egy vacsorát? Ez alapvető dolog. Meg is simogassam a fejecskéjét? Nyilván hálás vagyok és megköszönöm, de tényleg nem értem, miért dicsérjem meg ezért :D
2016. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Mindenki tudja, hogy utálom a Nutellát, tehát ilyennel nem hiszem, hogy bárki hazavárna. De biztos megköszönném, hogy rászánta magát a főzésre. Ha lenne párom és sokáig dolgoznék. De amúgy csudafinom csülkös bablevest készítek és a palacsintám is híresen jó az ismerőseim körében, szeretek is főzni, úgyhogy hacsak nem vagyok hullafáradt, szívesen elkészítem én akár a családnak, akár ha lenne párom, neki.
2016. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Persze.
2016. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Mivel egyiket sem szeretem, így nem örülnék neki... meg is lepődnék mivel a párom sem szereti ezeket.
2016. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Megköszönném,az biztos.Bár a levest hanyagolhatta volna.
2016. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
ha jó, akkor még feleségül is veszem
2016. ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 opened paradise ***** válasza:
Az a baj,hogy én se levessel,se desszerttel nem tudok jól lakni. Örülnék,értékelném,de lehet,hogy csinálnék utána egy szendvicset:D
2016. ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez egy LOOOL kérdés.
2016. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért kellene dicsérni, mert a dolgát végzi?
2016. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!