Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítják be sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják be sokan a BMW-t (meg Audit, Mercit) úgy, mintha az valami különleges csajmágnes lenne?

Figyelt kérdés

Ezek csak tucatautók, mi különleges van benne, amitől jobban kéne hogy tetsszen egy pasi, akinek ilyenje van?

Mindig ezt a 3 márkát emelik ki, de miért? Ugyanolyan unalmas autók mint bármelyik másik, minden 3. embernek ilyen van, mi a nagy cucc benne?


2016. ápr. 21. 17:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Jaguarom van. Megfelel?
2016. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Páromnak egy 15éves van a három márka egyikéből. Utálom. De tényleg. Csak a nyűg van vele, sokkal jobb lenne egy új swift, fele annyira baja lenne. De ő meg kb elvárja, hogy szeressem a kocsiját. Vannak ilyen pasik...
2016. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én T72-essel járok.Elmegy mindenhol.Igaz zabál is rendesen....
2016. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A T72 már valami! :D
2016. ápr. 21. 19:53
 15/19 anonim ***** válasza:

A T72 az igazi státusz, egy hónap alatt elfüstölöd egy BMW árát. :D


Mi a nagy cucc az Iphone-ban? A mekiben kajálásban? A H&M ruhákban? A Nike airmaxban? A Nesquik gabonapehelyben? A Coca colában? A Redbull energiaitalban?

Átlag fogyasztó termékei, akik a reklámok és a többi hasonló szintű ember véleménye alapján vásárolnak, semmi különleges nincs bennük. A BMW is ugyanez. A lakásom előtt parkol egy Mercedes. A fickó egy panelban lakik és a kocsijához képest trógerül öltözik, mert nem futja rá.

De ott van az egyik volt barátnőm. Két hónapig éjszakázott iskola mellett, mert már unta a régi telefonját (2 éves) és újat akart. Tudod, hogy ki gürcölne egy telefonért. :D


Villantani kell, különben a pórnép szemében nem vagy senki.


Megveszi a tudatlan a Nike cipőt 25 ezerért. Nem gond, hogy Angliából rendelve ugyanaz a cipő szállítással együtt 6 ezer forint :D

Vagy saját példámból merítve: 5 db karórám van, mindegyik százezres modellnek néz ki. Aki egy kicsit is kifinomultabb annak ott ragad a szeme bármelyiken. Egyedül a rutinosaknak tűnik fel, hogy kamu, ugyanis nincs a számlapon márkajelzés.

Ebay-ről rendeltem darabja 600 forint bőrszíjjal. Itthon csak a bőrszíj 2 ezer körül van egy órához.

:D

sorolhatnék még tucatnyi példát, felesleges. Az emberek azt veszik, amit a többi ember mondd nekik.

2016. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én meg se tudom különböztetni az autókat, kb. mindnek négy kereke van és gurul.. esetleg ha leolvasom róla akkor tudom milyen fajta de többet nem tudok róluk (se árat, se más paramétert) teljesen hidegen hagy. esetleg ha olyan nyitott sportkocsi akkor vetek rá egy pillantást de az ember aki benne ül érdekel a legkevésbé.. legtöbbször ilyen gazdag szülők gyermeke akinek a feneke alá tolták az autót
2016. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Felőlem aztán lehet akármilyen autója a pasinak, ha nem érzek maga a személy iránt vonzalmat, megette a fene azt, hogy milyen autója van..
2016. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Néhány fusztrált pasinak ezt kéne a fejébe verni: Vannak nők, akik tipikus presztízs aranyásó cicamicák ééés vannak nők, akiket ez hidegen hagy. Hú, lehet nagy dolgot mondtam...


Én spec. nem szeretem a német kocsikat, hiányzik belőlük a dögösség (SZVSZ!!!), inkább a japán kocsik. Meg is fordulok utánok, na és? Ti meg a csajol után. Nagy kaland. Ez nem azt jelenti, hogy az, aki kiszáll belőle bármilyen szinten is izgatna.

Nekünk egy koreai kocsink van, tizenvalahány éves, imádjuk, nem fogyaszt sokat, nem drága, ami nem hátrány, mert nem vagyunk gazdagok és magasról teszek rá, hogy kinek mennyi pénze van, a szerencse forgandó. Épp ezért sem hagynám el a pasim egy gazdagabb hapsiért. Meg úgy senkiért.

2016. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

ma 13:18

100%-ig egyet értek. :D A barátomnak 20 éves japán autója van, megy rendesen, amennyire az ember elvárja (különben is, az országban olyan utak vannak, hogy max autópályán lehet menni 140 körül, és ennyi, száguldozni nem fog senki belföldön, mert széthullik alatta a jármű... kivéve a T72 :D Kvázi értelmetlen szuperautót venni nálunk), jól néz ki, különleges színe van, a formája is egyedibb, és még a veséjét se kellett eladnia érte. Igaz, megvétel után sok gondja volt vele, az előző tulaj nem nagyon vigyázott rá, de a barátom rakta rendbe a két saját kis kezével, ezért is tetszik nekem annyira, az valóban le tud nyűgözni, ha valakinek a saját keze munkája van benne, és szép ízlésesre megcsinálja.

Amúgy is, nem mondom, hogy nincs normális BMW-s pasi, de én még egyet se láttam :D

Egyébként azt nem értem, miért lenne gond, ha egy lány megfordul egy neki tetsző autó után. :D Basszus, egy lovaskocsi után is megfordulok, mert szeretem a lovakat, mégse akarok egyből összejönni a bakon ülő Jóskabácsival. :D

Persze, vannak gold digger nők, de azért nincsenek olyan többségben, mint ahogy sokan beállítják..

2016. ápr. 22. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!