Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Két férfi közül kellene választanom, olyan nehéz!?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy beszélgettem egy 26 éves férfival, úgy volt, hogy előbb találkozunk, és jön a házibulira amit a születésnapom alkalmából csináltam itthon.

Ez sajnos nem jött össze, a parti előtt találkoztunk 2 órával először. Nagyon jól megvoltunk, csak én berúgtam sajnos.

Kedden felhívtam, hogy jó lenne találkozni egy kávéra, mondta, hogy szerdán keres, de nem keresett. Közben képbe jött egy nagyon jóképű férfi, aki 40 éves. Vele minden olyan nagyon gyorsan alakult, ha értitek.

Pénteken pedig fent voltam ennél a férfinál, ekkor hívott a másik férfi, hogy találkozhatunk. Igent mondtam.


Nos, a 26 éves szeptemberig kiküldetés miatt nem érne rá, és meg is mondta, hogy nem akar úgy összejönni, hogy kéthetente találkozunk, szeretkezünk, mert ez nem kapcsolat, de ha várok rá, akkor szabad a pálya - szeptembertől.


A másik, 40 éves férfi pedig itt van a közelemben, tudunk találkozni rendszeresen, figyelmes, jó ember.


Ti mit tennétek a helyemben?

23/L


2016. ápr. 24. 09:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
tapsvihar legyen. tapsolnák a helyedben. érzéseid vannak? vagy egyáltalán tudod mi az?
2016. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Teljesen tisztában vagyok az érzések, érzelmek fogalmával, nincs velem probléma. Nem ismered az előéletemet, hogy miért történt mindez meg. Nem haragszom rád ezért.

A második férfi - a 40 éves -, véletlen került a képbe, és mivel idősebb, tapasztaltabb is. Sajnálom, hogy nem tudtam ellenállni a kísértésnek, és így történt. Most jó, hogy bűnbánatot gyakoroltam?

2016. ápr. 24. 09:24
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Szeptemberig jó a 40 éves utána meg a fiatal..
2016. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
szeptemberig mehet a szex a 40essel, utána meg jöhet a fiatalabb
2016. ápr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mondták már barátnőmék is. DE ha én belekezdek egy kapcsolatba, én azért küzdök, és szerelmes leszek. Akkor pedig már nem fogom eldobni csak azért, mert a másik fiatalabb, és esetleg jóképűbb.
2016. ápr. 24. 09:28
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
a 40 éves nagy eséllyel csak szexelgetni akar úgyis, nyugi
2016. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Igen, én is ebben "reménykedem", bár csúnyán hangzik.

A másik tényleg sokkal jóképűbb egyébként, és korban is hozzám illő.... de egyszerűen nem tudom akkor sem.

2016. ápr. 24. 09:31
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
ha kapcsolatot akarsz várj a másikra, de addig is vannak biztos igényeid és kell a szex ( arra meg jobb ez a férfi aki már ismert mint egy-két vagy több ismeretlen. De ahogy érzed
2016. ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondolom, hogy várnom kellene, a 40-essel pedig csak egy barátság extrákkal szintet fenntartani....
2016. ápr. 24. 09:33
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy segíthettem :)
2016. ápr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!