Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány elutasítás után törődsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány elutasítás után törődsz bele hogy nem kellesz annak a személynek?

Figyelt kérdés
Elsőre? Másodikra? Sokadjára? Esetleg évekig nem adod fel?
2016. ápr. 25. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Elsőre.

Mivel van önértékelésem, én olyan társra vágytam, aki rám vágyott, és ezt képes volt kimutatni is. Miért akarnék olyat, aki nem engem akar?

2016. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Osztom az első véleményét.
2016. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Elsőre. Utána már szánalmas teperni.
2016. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Elsőre. Felnőtt ember el tudja dönteni, hogy mit akar a másiktól. Játszadozásra, életemből való évek felesleges elpazarlására meg se időm se erőm. Van elég nő szerencsére, lehet válogatni kedvünkre.
2016. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég egy visszautasítàs. Se süket nem vagyok, se értetlen. Ès nem alàzkodom meg senkinek. (büszkeség nagy úr)
2016. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy soha nem próbáltam meg kétszer, de általában elsőre is megértem, hogyha nemet mondanak. De kettőnél több alkalommal biztos nem próbálkoznék. Onnantól csak időpocsékolás.

24L

2016. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
1
2016. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha 100%-osan elutasít, nem keres engem, akkor elsőre. Ha valami külső ok áll közénk(házasság, bizonytalanság, korkülönbség, társadalmi helyzet) de kölcsönös a vonzalom, akkor, akkor nem szabad feladni. Nem minden olyan, mint egy tündér mesében, hogy azonnal össze jön.
2016. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha érzel viszonzást, esetleg tudod, hogy van vmi a másik részéről, akkor érdemes utána járni. Vannak nagyon bonyolult életkörülmények, amikor nem lehet felvállalni azonnal egy kapcsolatot. (Természetesen, ha a másik nem vonzódik hozzád, nem ad semmi célzást, nem keresi a társaságod, az más kérdés.) Ha egy kevés remény is van, akkor érdemes küzdeni. Én pl. azért utasítottam vissza régen valakit, mert bár tetszett, beteg voltam, sokat voltam kórházban, ő meg nem várt meg. De barátnőm 2 évig ismerkedett egy pasival, mert volt egy múltbeli történése, amit le kellett zárnia, végül össze jöttek. Van ilyen történet. De ehhez kell a vonzalom kölcsönösen, persze.N
2016. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!