Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg nem szeretik az "elférfiasodott" nőket?

Figyelt kérdés

Aki karrierista, szereti a munkáját, nem háziasszony típus, de főz magára és rendben tartja a lakását. Ha összeköltözne valakivel, elvárná, hogy minden házimunkát ketten végezzenek. Nem riad vissza a "férfimunkáktól", simán fölfúrja a falra a polcot, lenyírja a füvet, tud fát vágni. Gyereket csak úgy vállalna, ha a férj maradna otthon a gyes nagy részében.

Szeret irányítani egy kapcsolatban, határozott személyiség, de mégsem akar magam mellé egy papucsot.


2016. ápr. 28. 05:04
1 2 3
 11/26 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
Csak azok nem szeretik, akik nem tudnak mit kezdeni egy önálló gondolkodású emberrel. Illetve a visszaélő, manipulatív, esetleg kisebbségi komplexusos, nőutáló palik nem szeretik őket. A normálisoknak semmi bajuk velük, sőt, egy rendes párkapcsolatban örülnek is a párja sikereinek, bár mondjuk egy kapcsolat nem arról szól, hogy az egyik fél (akár férfi, akár nő) totális kontroll alatt tartja a másikat. Szerintem senki nem örülne egy olyan partnernek, aki megmondja, hogy mi hogy lesz anélkül, hogy megbeszélnék.
2016. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Blade Bone ***** válasza:
27%
Ezzel a gyerek résszel nem értek egyet, szeretem a gyerekeket, és a sajátjaimmal biztosan foglalkoznék is, dee én ezt nem így képzelem el, hiszen a férj szerepe a munka javarésze, nem várnám el, nem is tudnék úgy meglenni, hogy a párom gürizik, ez valahogy nagyon megijeszt, nem érezném magam férfinek és úgyérzem, az anyai elvárások nagy részét nem is tudnám teljesíteni, persze ha ezeket valahogy megoldanánk, és valamilyen oknál fogva a nő keresne több pénzt, akkor lehetne róla szó. De, engem pl nem lehet irányítani, nem létezik olyan nő, aki tudna, de ha mégis, nem jutnánk el odáig, hogy gyerekeink szülessenek..
2016. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
79%

Tényleg nem szeretik. De kérlek, ne nevezd elférfiasodásnak azt, hogy az emancipáció folyományaként évszázadok óta először a nőknek is van lehetőségük tanulni, ezáltal dolgozni, a kitartóbbaknak karriert építeni (ld. "üvegplafon-jelenség"), és ezek után az értelmesebbje nyilván elvárja, hogy a férfival felezzék a házimunkát és a gyereknevelést.

Már hogy szeretnék ez a férfiak?


(Azt, hogy egy kapcsolatban valaki irányít, nem tartom jónak, erre nem vonatkozott a hozzászólásom.)

2016. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

A karrierista nem egyenlő a férfiassal. Viszont tény, hogy sok olyan karrierista nő van, aki már férfiként viselkedik, mert a munkája, amit szeret, ezt kívánja. És igen, a férfias nőket nem minden férfi szereti (most komolyan, egy hetero férfi miért akarna párjául egy kvázi-férfit maga mellé??), mint ahogy a nőies férfiakat sem minden nő szereti.

Az utolsó mondatod viszont egy nagy ellentmondás, mert ha valaki szeret irányítani és határozott, az nem fog maga mellett eltűrni egy ugyanilyen személyiséget, hiszen akkor nem tudna irányítani és a saját akaratát érvényesíteni, tehát neki papucs kell, amit egy épeszű férfi sosem fog önként és dalolva magára vállalni.

2016. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
31%
Kíváncsi vagyok ki pontozgatja le a full értelmes válaszokat. :D Akkor legyél elférfiasodott, ki a fasszt érdekel.
2016. ápr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

9:

Akkor csekkold le a nagyszüleid vagy dédszüleid házasságát. Tudod, akik 30-60 évig kitartottak egymás mellett, az egyikük haláláig. (Bocs, nem mindig, csak 10-ből 9 esetben)

Jobb esetben a szüleidét is.

2016. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Sok pontban ilyen voltam régen a karriert leszámitva + a gyest mert én akartam veluk maradni. Azt kell mondjam egy "gyenge" pasi alapból ilyen nőt fog bevonzani hiszen igy van egyensúlyban a mérleg. Én ebbe borzasztóan belefáradtam és az új immár erős és határozott párom mellett végre élvezem hogy nő lehetek aki gondoskodik míg alapvetően ő irányít.
2016. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

A gyes-dolog majd az aktuális helyzettől, munkáktól függ, az irányítás pedig nem kell egyik oldalról sem, egyenrangú félt akarok magam mellé, aki szellemileg egy szinten van velem, és nem nekem kell helyette is gondolkodni. Papucs sem vagyok.

A többi okés.

2016. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Egy barátnőm mondta, hogy legyek már egy kicsit nőiesebb, mert így nem fogok kelleni senkinek sem, mert "elférfiasodtam". Elgondolkoztatott amit mondott, de ilyen vagyok, nem tartom jó ötletnek, hogy másokért megváltozzak.

A külsőmet tekintve viszont nőies vagyok, szeretek csinosan öltözködni, gyakran hordok szoknyát és magassarkút.

A gyest úgy értettem, hogy én is maradok pár 1-2 hónapot, aztán jön ő. Én meg viszem haza a pénzt.

Lehet tényleg

2016. ápr. 28. 14:18
 20/26 anonim ***** válasza:
42%

19:

Érdekes én férfi vagyok és kamasz és fiatal koromban béna lúzer voltam. Nem kellettem a nőknek. Mégis külsőre és részben belsőre is megváltoztam hosszú évek alatt. Most azért vannak sikereim. És jól érzem magam. Úgyhogy ez hatalmas hülyeség, hogy "ne változz meg, legyél az aki vagy."


Azért mert az ember mindig változik. Te ugyanaz vagy most aki 5 vagy 10 éve voltál? Dehogy is. Ha már úgy is mindig változol, akkor változz egy előre meghatározott és neked pozitív irányba.

2016. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!