Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg nem szeretik az "elférfiasodott" nőket?

Figyelt kérdés

Aki karrierista, szereti a munkáját, nem háziasszony típus, de főz magára és rendben tartja a lakását. Ha összeköltözne valakivel, elvárná, hogy minden házimunkát ketten végezzenek. Nem riad vissza a "férfimunkáktól", simán fölfúrja a falra a polcot, lenyírja a füvet, tud fát vágni. Gyereket csak úgy vállalna, ha a férj maradna otthon a gyes nagy részében.

Szeret irányítani egy kapcsolatban, határozott személyiség, de mégsem akar magam mellé egy papucsot.


2016. ápr. 28. 05:04
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

20#

"ne változz meg, legyél az aki vagy."


Nem erről volt szó. Azt írtam, hogy mások kedvéért nem akarok megváltozni olyan irányba, ami nem én vagyok.

Számomra a pozitív változási irány ez volt, ami most vagyok. Így érzem jól magam.

2016. ápr. 28. 15:18
 22/26 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy miért gondolod, hogy szülés után 1-2 hónappal lesz dolgozni kedved? Szerintem akkor még nem is regenerálódsz tökéletesen. Ráadásul lesz egy babád. Nem akarsz vele lenni? Ha úgy osztjátok fel, hogy mondjuk másfél évet te maradsz, utána másfél évet a párod az érthető. De miért akarnál pár hónap után rohanni vissza a munkahelyre? Én is szeretem a munkám és jó vagyok benne, de ha lesz gyerekem, nem hiszem hogy elé fogom helyezni a munkámat.
2016. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Bár van gyerekem, és szeretek itthon lenni vele, válaszolok. :)

Nem, annyira nem csípik, de hasznos a fűnyírás, favágás, fúrás és társaik. ;)

Én is nőies vagyok külsőre, félig-meddig belsőre is. De a határozottságom, hogy sokszor átveszem/venném az irányítást ilyesztő lehet. Így CSAK és kizárólag erős, és határozott jellemű férfi jöhetett szóba párválasztásnál. Hogy PÁR legyünk.

Sokszor megálljt parancsolok magamnak, és NEM próbálok meg irányítani, mert azt szeretném, hogy MI irányítsunk. Én sem szeretnék az elnyomott fél lenni.

A párom mosogat, de mást nem várok el tőle. Mikor dolgoztam néha porszívózott is. De a kerti meló, fusizás pont elég részéről azt gondolom. Én próbálok hátrébb lépni és meghagyni neki, hogy FÉRFI lehessen.

Természetesen ezeket én nem önmagam feladásának élem meg.

2016. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
19: Nem egy magassarkútól és a szoknyától leszel nő. Egy igazi nőben van lágyság, egyfajta báj, amit egy igazi ffi kiszúr... a kisugárzásról nem is beszélve.
2016. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
15:22 csak ebben az országban maradnak itthon ilyen sokáig a nők, és mégsincs más helyeken semmi bajuk a nőknek a munkában, meg a gyereküknek sem.
2016. ápr. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
24 de nem is attól leszel nő, hogy 18 évig otthon maradsz a gyerekeddel, engedelmes férfikiszolgáló ősanya géppé válsz és még a fúrót is elfelejted hogyan kell használni, hogy elég lágy lehess. A férfiak a szülésen és a szoptatáson kívül minden meg tudnak csinálni a gyerekkel.
2016. ápr. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!