Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A cigány lányok hogyan kezelik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigány lányok hogyan kezelik az ilyen szitukat, mit gondolnak?

Figyelt kérdés

Vasútállomáson várom a vonatot minden reggel, közben nézem az embereket, főleg a fiatal csajokat. Pár hete elkezdett jönni ugyan abban az időpontban egy huszon pár év körüli lány. Rápillantottam, végigmértem, megjegyeztem magamnak hogy hú de szép meg csinos. Ő ezt észrevette. Minden reggel ugyan ahhoz a vonathoz jön, rápillantok mert szép, ő is rámpillant de aztán elkapja a fejét.

Nem akarok semmit, van élettársam, csak nézelődök.

Ő mindig társasággal érkezik, tegnap meghallottam a nevét, hát rákerestem a fészbukon. Ott láttam hogy cigány, nem is kicsit. Pedig kék szemű világos hajú meg bőrű.

Ha egy ilyen lány észreveszi h megtetszett egy magyar fiúnak, mit gondolnak? Mi a f_szt les ez engem, és azért szokta elkapni a fejét?



2016. ápr. 28. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

En azert kspom el a fejem, mert nem akarok ismerkedni, mert van elettarsam. Na meg akkor lesz sikeres egy parkapcsolat, ha azonos a kulturalis hatter: ismerkedj magyar lannyal. Orulj, h idoben megtudtad, h mas kulturkor resze. Keruld el, mielott problemad lesz belole.

N

2016. ápr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azért néz rád mert, kíváncsi, hogy bámulod-e. És azért kapja el a fejét mert, nem tetszel neki. A roma lányok is csak lányok. XD
2016. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Ne foglalkozz ezzel a kategóriával, mert mindig is közel ált hozzájuk a nem teljesen fehér mágia (nem hiába több 100 évig csak ők foglalkoztak jóslásokkal és egyéb eszközökkel is), amely mindent magába foglal és képesek befolyásolni emberek gondolatait, akár sokszoros szemezéssel is, ez egy tipikus helyzet és ilyen kategóriájú férfiak is csinálják ezt. Próbáld kerülni a szemkontaktust, ne legyél gyenge. Inkább olvass valamit vagy a netes telódat böngészd.
2016. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blade Bone ***** válasza:
Vajon mit gondolhat? Ő is ember. Lehet szégyellős, lehet csak azért néz, mert te is őt. Vagy fél tőled... Manapság amiket látni, komolyan néhányan már csak azért is megölnék az embert, mert létezik...
2016. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

belegondolsz dolgokat


ráadásul van élettársad tök mindegy a válasz

2016. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!