Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Hogyan hoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Hogyan hoznátok szóba?

Figyelt kérdés

3 hónapja találkoztam valakivel, turistaként volt Budapesten, elhívott randira. Beszélgettünk a távkapcsolatokról, egyikünknek sem nagyon jött be, így számomra egyértelmű volt, hogy addig a pár napig leszünk "együtt", amíg itt van. Utána viszont mégis tartottuk a kapcsolatot, egyszer már találkoztunk is, jövő héten is fogunk.


De, most jön a problémám. Elég szar emberismerő vagyok, minden téren, ránézésre a kort sem tudom megmondani. Mikor megkérdeztem, hány éves, visszakérdezett, hogy mennyinek néz ki. Utálom ezt a játékot, mondtam egy számot, ő mondott 1-gyel nagyobbat. Ma viszont egy barátnőm nem bírta tovább, rákeresett a google-n (ez a mániája), kiderült, hogy 6 évvel idősebb, mint amit tippeltem, így 11 év van köztünk. (Akit a google kidobott, biztosan ő, mert külföldön él, az ő nevével nem sok embert lehetne találni abban az országban.)


Szeretném leszögezni, hogy alapesetben ez a korkülönbség még nem zavarna, az, hogy az elején hazudott, amikor még csak pár napra terveztünk, nem zavarna, abban, hogy aki egyszer megteszi, megteszi máskor is, nem hiszek, egyébként pedig egy nagyon kedves, megértő, művelt, intelligens, humoros férfiról van szó. (Az intelligenst most már megkérdőjelezem.)


Amit nem értek, hogy azóta nem lett volna alkalma elmondani? Vagy nem is akarja, amíg esetleg bele nem szeretek annyira, hogy egy ilyen "apróság" miatt elhagyjam? Miért tette? Hiúságból?


Ti mit tennétek? Megkérdeznétek tőle telefonon vagy jövő héten személyesen? Egyenesen rákérdeznétek vagy valahogy csapdába csalnátok (egyszer véletlenül elszólta magát valamiben, de akkor nem tulajdonítottam a dolognak jelentőséget)? Megkérdeznétek-e, hogy azóta, hogy komolyabban, hosszú távra tervezünk és kínlódunk ezzel a rohadt távkapcsolattal, mégis mikor szándékozta elmondani, egyáltalán akarta-e? Milyen esetekben tudnátok ezt megbocsátani, túllépni rajta, milyenben nem?


Bónusz kérdés: Mi van akkor, ha valahogy mégis tévedtünk (sajnos 100%, hogy nem, de ugye a remény hal meg utoljára), ti megsértődnétek egy ilyen alaptalan kérdőre vonáson?


2016. ápr. 29. 09:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy hosszú lett, "idegállapotban vagyok", jólesett leírni.
2016. ápr. 29. 10:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Eleve sz*r helyzet a távkapcsolat. És nálam már azzal elvágná magát és nem bíznék meg benne, h ebben hazudott! Sajnos ez tény, h aki 1x hazudik, az fog is! Ez az emberbe van bekódolva, h ha magát jobb színben szeretné feltüntetni, akkor füllent csak azért, h szépítse a dolgokat. Számomra nem lenne egy biztos pont az életben és azon izgulnék, h vajon még mi fog kiderülni róla...
2016. ápr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyenesen rákérdeznék, nem játszmáznék.

(Amúgy pont ugyanolyan típus vagyok, mint te... :) )

2016. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

>a korkülönbség még nem zavarna, az, hogy az elején hazudott, amikor még csak pár napra terveztünk, nem zavarna, abban, hogy aki egyszer megteszi, megteszi máskor is, nem hiszek, egyébként pedig egy nagyon kedves, megértő, művelt, intelligens, humoros férfiról van szó.


Ennyit kell neki mondanod. Egyenesen. Ő hazudott valamiért, és ha te emiatt elkezdesz kombinálni, csapdákat tervezni meg bonyolítani, pont olyan rosszul csinálod, mint ő. Legyél egyenes, őszinte, de nyugodt és megértő, és ezzel másokat is ugyanerre fogsz sarkallni.

2016. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az idegállapotod is, meg a helyzet is elég zavaros, mi a fenét is akarsz te tőle?

A 11 évvel nem volna semmi baj, én sem bírom, ha nem válaszol valaki, hanem visszakérdezget.

Csapdába csalni???? Ja, meg ipi-apacs....

2016. ápr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!