Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit szólna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna egy rendkívül barátságos és aranyos éppenhogy 18 éves lány, ha egy 39 éves férfi bevallaná neki, hogy teljes szívéből szereti?

Figyelt kérdés

Egyértelmű, hogy a lány kedvel, az is hogy eléggé.

De szerintem azért ennyire nem.


2016. máj. 3. 06:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én a helyében azt gondolnám, hogy:

a, nem hinném el, hogy szeret, valószínűleg inkább csak dugni akar egy friss husikával, mert nem jók neki a korablei nők, vagy kapuzáűrási pánikja van, vagy nem tudom

b, lehet, hogy tetszik, de pár év múlva öreg tata lesz, én meg még mindig fiatal kislány

c, ha egy férfi házasodni és családot alapítani akar, akkor azt ilyen korban teszi, én meg ugyan biztosan nem fogom feláldozni a fiatal éveimet, hogy a koszos gatáyáját mossan és pelenkát cseréljek

Amúgy ha tudod, hogy "annyira" nem kedvel akkor mit vársz? Attól, hogy bevallod, nem fog beléd szeretni.

2016. máj. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!