Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő a korához képest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő a korához képest túl komoly, érett, koravén, az baj? 26N

Figyelt kérdés
22 évesen se érdekeltek a ruhák, a bulizás, már akkor a természet nyugalmára, biztonságra, csendre vágytam, dolgoztam, a saját korosztályommal nem tudtam mit kezdeni. Külsőre dekoratívnak tartanak, fiatalabbnak néznek, sokszor jönnek oda hozzám 20-25 körüli fiúk, nekik őszintén nemet mondok. A családi hátterem zűrös, rossz anyagi körülményből is jövök, súlyos egészségügyi gondom volt, gyakran ér a vád hogy túl komoly vagyok. A legtöbb embernek esélyt se adok, hogy megismerjen, halálra untatnak, vannak kivételek, elenyésző. Ez baj?
2016. máj. 4. 01:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem. max nem ismerkedem veled. a kérdést inkább magad felé kéne feltenned.
2016. máj. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég taszító számomra én totál ellenkező vagyok.
2016. máj. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Ha neked ez az élet megfelel, akkor nekem is, mivel ez a te életed, úgy alakítod ki, ahogy te szeretnéd.


Ha egy karót nyelt merev vén p..csa akarsz lenni férj nélkül, az is rendben van, hisz a te életed.


De a változás esélye mindenkinek meg van adatva, szóval akár változhatsz is, ha akarsz!

2016. máj. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baj lenne. A legtöbb társaságban én voltam mindig az egyik legfiatalabb, ez valahol a személyiségemre is rányomta a bélyegét, ennek ellenőre mindig találtam olyan barátnőt aki illett hozzám, aki hasonlóan gondolkodott.
2016. máj. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Van valakid? Nincs. Na ez az elég baj!
2016. máj. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az egészségügyi gond már a múlté?


Tényleg kicsit ijesztően hangzik,de ha mostanában már jó alakulnak a dolgaid az gondolom pozitívan hat az életedre.

2016. máj. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akár én is kiírhattam volna ezt a kérdést.

Engem is túl komolynak és koravénnek tartanak az ismerőseim (és bárki, akivel beszélgetek). Annyiban különbözünk, hogy én férfi vagyok, és nem vagyok dekoratív. :D


A családi hátteremmel szerencsére nincs gond, és egészségügyileg sincs. A többi gyakorlatilag stimmel.


Mivel én is hasonló vagyok, így nem tartom bajnak. A lényeg, hogy megpróbálom magam jól érezni így, ahogy vagyok. Akinek nem tetszik az meg nem érdekel. Nem fogok változni senki kedvéért sem, csak akkor, ha magam is változni szeretnék. 26/F

2016. máj. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A sajat eleted, ha te igy boldog vagy, akkor nem baj. Ha emiatt boldogtalan vagy, na az a problema. Neha alkalmazkodni kell, elfogadobbnak lenni, vagy legalabb ugy csinalni. :) legalabbis en magamon igy tapasztaltam.
2016. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
túl komolyaktól mentsen meg az isten, ha vkivel nem lehet szórakozni az sztem probléma, és nem a bulira gondolok, hanem a közös hülyéskedésre
2016. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha Te annak érzed,hogy baj,akkor az. Különben meg ha választani kellene.. a "bulizós-korhely-divatimádó" és a komoly közt,akkor az utóbbit kérném.Sokkal értékesebb,mivel érettebb.A mai huszon évesek (tisztelet a kivételnek) úgy viselkednek,mint a tinédzserek.Nagyon taszító.


Örülök,hogy akadnak kivételek!


Viszont a betegséged letudtad,tehát már ne firtasd a dolgot.Nekem kicsit úgy tűnik,mintha kiégtél volna.Szerintem kapcsolódj ki,utazz el vidékre vagy valami ilyesmi.

2016. máj. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!