Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki problémáim vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki problémáim vannak a hajhullásom miatt? (bővebben lent) 25/L

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok. Előre leszögezem, nem a hajhullás okaira vagyok kíváncsi, mert akkor nem ebbe a kategóriába írnék...Szóval az a helyzet, hogy kb. másfél éve van ez a problémám. Elég bonyolult a történet, több gondot is diagnosztizáltak nálam (pl. vashiány, pajzsmirigy probléma), ezekre most is szedek gyógyszert, rendben vagyok. Viszont kiderült még, hogy van egy genetikai eredetű hormonális betegségem (Late Onset CAH, mellékvese probléma), ami miatt sok bennem a férfihormon. Általában szteroidot adnak erre a bajra, de én sajnos nem toleráltam, nagyon rosszul voltam tőle (az én esetem enyhének számít, a szteroid meg inkább a súlyos esetekben segít). Nos kamaszkorom óta szőrösebb vagyok, ezzel úgy nagyjából megbarátkoztam, epilálással jól karban tartható. A hajhullás is valószínű emiatt van, mindenhonnan hullik, de elöl már nagyon látszik, hogy ritka. Még nem próbáltam más hormongyógyszert, de egyáltalán nem biztos, hogy segíteni fog bármi is. Nagyon el vagyok keseredve emiatt és az amúgy is gyenge lábakon álló önbizalmamat teljesen tönkretette. (Az orvosok is olyan szövegekkel küldenek el, hogy mivel enyhe a betegségem, azt "nem muszáj kezelni".)

Szépnek mondanak egyébként, formás vagyok de vékony, amúgy a hajam is szép hosszú derékig érő, fényes, gyorsan nő,csak ugye egyre kevesebb. Van barátom is, aki nagyon kedves és próbál nyugtatgatni, de annyira félek, hogy elhagy, ha tovább romlik a helyzet :(

Szerintetek mennyit számít ez? Hiszen én eddig is és továbbra is mindent megteszek, de ha nem használ semmi, örökre egyedül kell maradnom?



2016. máj. 6. 22:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszi, egyébként is vöröses árnyalatú a hajam és szeretem a vörös színt :)
2016. máj. 13. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!