Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes ismerkedni egy depress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ismerkedni egy depressziós, borderline és más mentális problémákkal küszködő nővel, akinek még öngyilkossági hajlama is van? Vagy ez már tényleg túl sok poggyász és nem csak nekem sok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 16:48
1 2
 11/14 anonim válasza:
65%
Én ismerkedtem ilyen lánnyal tavasszal, de nagyon tönkretett, még most sem vagyok a régi. Depressziós lettem miatta.
2016. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%

Egy borderline partner csak a szexre jó. Párkapcsolatban életveszélyes. SOHA.

A depressziósok többsége meg nem is akar párkapcsolatot létesíteni és nem is tud ismerkedni az állapota miatt. Az ágyban sem tudnak teljesíteni. Őket sem ajánlom.

2021. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nagyon nem. Volt egy ilyen barátnőm. Gyönyörű is, szuperintelligens is, de az érzelmi hullámzásai miatt elviselhetetlennek találtam. Egyik nap lelkesedett mindenért, mint egy kiskutya, imádott, tele volt élettel, aztán másnap zokogva hívott, hogy meg akar halni, az egész élet egy szar, és néha váratlanul átment ellenségesbe, gyűlölni kezdett, hátba támadott, aztán megint kezdődött minden elölről. Szeretem a temperamentumos nőket, de ő már sok volt nekem.
2021. júl. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Krisparker válasza:
Nem érdemes..nem kívánom senkinek mikor az álomnőd felhív hogy ő most leugrik a margithídról mert szar az élet és hiába szeret nem akar élni.. Mindezt úgy hogy előző nap még csodálatosan érezte magát veled és te azt hitted most minden rendben van...
febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!