Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szántszándékkal nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szántszándékkal nem válaszol a lány barátom, miért lehet?

Figyelt kérdés

két éve nyomultam rá, de visszautasitott finoman, a viszony jó maradt idáig. Közben hol távolodtunk, hol közeledtünk egymáshoz. Hol úgytűnt, elege van van belőlem, hol meg pl. kerek szemekkel csodálkozva kérdezte "van barátnőd???" amikor megtudta. Igen, mindkettőnknek volt más partnere azóta.

Az övé ősszel dobta ki. Nem volt jó kapcsolat igazából, csak az elején, de a lány is tudta, hogy nem gondolja komolyan a pasi. Sajnos legutóbbi komoly kapcsolata ilyen 6 évvel ezelőtt volt.

Jól is volt a lány, egészen decemberig. Aztán egy-két "furcsa" képet tett ki magáról: tükörben, flegmán / mérgesen pózolt. Sosem csinált ilyesmit. Most van valakije (állitólag), de pl irok neki: nem válaszol. Azt mondta, nem kapja meg, de majd megnézi. Irtam neki megint, megint csak igéret "majd megnézem", lelkére kötöttem reagáljon valamit, nagyon rosszul esik - nem reagál. Ennyire elfelejt? Vagy most haragszik mindenkire? Ez mi lehet? Lehet ,hogy pszichiáter kategória? Amúgy ő "csapott le" a pasira, direkt ő ment XZ buliba, és amikor nem találta ott, eljövetelkor látszott rajta, hogy nagyon ideges.


2016. máj. 12. 22:53
 1/2 A kérdező kommentje:
amúgy 2 hete nem reagál, közben képet tett fel, stb
2016. máj. 12. 22:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem érdekled. Jelenleg legalább is biztoan. Lépj tovább, és ne nézz vissza. Soha ne akarj olyan embert megtartani, aki nem akar megtartani vagy időt tölteni veled. Akár kapcsolat, akár randialany, akár barátság, akár üzleti viszony.
2016. máj. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!