Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs normális férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs normális férfi?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Nem vagyok se csúnya-kövér, se unalmas,se buta. Mégis a gyökereket vonzom. Lassan 1 éve vagyok szingli ,de a párkapcsolat soha sem jön össze.Aki meg próbálkozna nálam abból egy idő után vagy az jön le hogy a szexre menne vagy pedig meggondolom magam.
2016. máj. 16. 21:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Hát ha Johnny Depp kategória jelenti neked a normálisat, akkor menj a sóhivatalba! :D Kedves, szerintem magad sem tudod, mit akarsz. :D
2016. máj. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
49%

Miért nincs normális nő?

40 éves férfi vagyok. Nem vagyok, se szép, se sovány, se izgalmas, se okos. Mégis a Qkat vonzom. Lassan 20 éve vagyok nős, de egy normális párkapcsolat még nem jött össze. Akiknél próbálkoztam, az mind csak egy éjszakás kalandot akart, vagy elküldött melegebb éghajlatra.


Majd egy a nyakamon maradt, de azt meg én küldeném el...

A válasz, és ez a tuti:

[link]

2016. máj. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Noren1989 ***** válasza:

Esetleg elgondolkoztál rajta, hogy miért ezeket veszed észre? Vagy tudod mit, keress egy sugar daddy-t ;)

Ők normálisak, kielégítik minden vágyadat.

26/F

2016. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Az utolsónak.. Szerintem ha párkapcsolatot akarok akkor egyértelmű hogy az adott fél és én is "kielégítjük'' egymás vágyát.
2016. máj. 17. 11:39
 15/27 A kérdező kommentje:
10-esnek viszont az üzenem hogy sajnos nem sikerült beoltanod :D Máskor valami jobbat talált ki :)
2016. máj. 17. 11:41
 16/27 Noren1989 ***** válasza:

Akkor megvan a célcsoportod, úgy gondolom.

De készülj rá, hogy nem te leszel az egyetlen barátnőjük XDDD


Viccet félretéve, mi bajod van, így, kedd délbe?

2016. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, az első randihoz képest mennyit várnál a szexszel egy kialakulóban lévő kapcsolatban?
2016. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
51%
Nem akartalak én oltogatni, de akinek már 19 évesen a fszn jár az agya az óriási probléma. fogalmad sincs még ilyen korban mi is az az élet, de már nyafogsz itt, nagyon gáz vagy.
2016. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
mert a "Belami" elment.
2016. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
18-asnak : Úristen te vagy gy igazi Szent fazék vagy. Ne akar már bemesélni hogy neked senkid nem volt ennyi idősen. Még ha egy 14 éves kislány lennék akkor érthető amit írsz.
2016. máj. 17. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!