Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs normális férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs normális férfi?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Nem vagyok se csúnya-kövér, se unalmas,se buta. Mégis a gyökereket vonzom. Lassan 1 éve vagyok szingli ,de a párkapcsolat soha sem jön össze.Aki meg próbálkozna nálam abból egy idő után vagy az jön le hogy a szexre menne vagy pedig meggondolom magam.
2016. máj. 16. 21:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
45%
ráadásul még buta is vagy, szánalom
2016. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Meggondolod magad? vagy megunod? A Pasik nem játékszerek, kedves kérdező, nem lehet egyszer ez egyszer az, . Olyan sincs hogy gyökér. rossz a fogalmazásod is.
2016. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én bezsélgetek vele facebookon :d kérdező ismersz engem :D :P Egy végtelenül aranyos, kedves,okos szép lányt ismertem meg, aki jószívű is egyben.:).
2016. máj. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A kérdező beteg ember!!!!
2016. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Noren1989 ***** válasza:

24-es, te vagy a 23as is?

Kösz az ápdétet. Most biztosan nem fogunk ráírni!!!

2016. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Engem le ku... anyázott. . Igen énvagyok mindkettő, 23. 24-es kedves, de, ha valaki már elkedz vele vmiért veszekedni (írásban). akkor átvált nem tudom hová.. igy szórkaozik sráccal. Jó idnult vele a bezsélgetés, meg midnen, aztán mondtam neki, hogy csak aggodtam érte, hogy miért talékozik idegen srácokkal, késő este, akiket netről ismert meg ugy hogy, csak a képét látta, tehát nem nagyon bezséltek egymással, és egyből. Hogy mirlt bízik meg ennyiben emberekben, mertveszélyes, és mi van ha elrabolják? Bármi lehet.És ezt szóvá tete, mivel megkedveltem őt, hogy ne, illetve én sztem, nem jó ötlet idegen srácokkal talizni, pláne ugy hogy még nem is bezséltek neten, bármi történhetne. De ezért inkább összeveszett velem, aztán elhordott midnennek, meg hogy én avgyok a beteg, meg bekattanva meg ilyesmi. pedig mi elég sokáig 2 hétig bezsélgettünk, és még csak egy telefon sem volt. És nem mondtam rá rosszat sem. 2 hét mondta haggyam őt ékén, nem ebzsélget velem és stb. megut ezek szerint, de akkor minke irta hogy kedvel?, és ha csak a véleményemet mondtam el hogy nem ajánlatos jogosan talizni késő este egy ideegen fiúval mi abban a baj? Hogy elmondtam. Nem inkább összevezsik velem, utána bocsánatot kértem ezerszel, de nem, azt mondta hagyam őt,, térjek vissza a szánalams életembe és stb. pedig kedves ember kedves lány, de amit legutoljára mondott hogy ku... anyyámba térjek vissza. Hát....mind1. nem mondok már erre semmit.
2016. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Egyik se jó a kulcslyukadba, kisgyerek.
2016. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!