Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok 30+ nőn látszik az idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok 30+ nőn látszik az idő vasfoga. Miért van ez? Ennyire kiélték már magukat?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 11:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
21%
Engem csak az érdekelne, hogy mért kell sportoláshoz kifesteni? Nem zavarja az illetőt, hogy az egész lefolyik róla? Lehet, hogy én vagyok hülye, de tényleg nem értem.
2016. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%

Láttál már tánc versenyt? Az egy elég komoly sport és a fellépéseken, versenyeken kell a smink.

Nyilván az edzéseikhez nem viselnek.

2016. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
És egyébként épp ez a lényeg. Tartós smink kerül rájuk, így nem folyik rajtuk az izzadtság. Nem folyik a szemébe, nem csillog az arca, nem pirosodik ki, végig szép marad. Ennek az a hátránya, hogy mivel ezeket meggátolja, ezért nyilván lemosni is borzasztó nehéz. Gyakorlatilag a bőrét is levakarja vele együtt. Hát ez nem túl egészséges, nem is csoda, hogy öreg a bőre.
2016. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Torna, ritmikus sportgimnasztika, szinkronúszás, versenytánc, korcsolya, jégtánc... ezekhez mind kell egy kiló vakolat magukra a versenyekre.
2016. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Azért még így is több jó karban levő nem,hogy 30,40+os nőt tudok mutatni,aki jobban néz ki,mint a kortárs pasik.Magyar pasik közt elég kevés jól karban tartott 30 fölötti van,részben a válások lerendezési módja miatt-férj fizessen minél több gyerektartást,ház elperlése a feje felől,stb.-,a hosszú távú kapcsolatokban levő besavanyodás és befásulás miatt,harmadrészt meg a régi mondás miatt,ami úgy szól,hogy "Egy férfinél elég,ha egy fokkal szebb az ördögnél". Na,legtöbben éppen ezért még ma is max. fiatalon adnak magukra.
2016. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
95%

Mindenki öregszik, de nem egyformán öregszünk. Én 31 vagyok, de a 13 évvel ezelőtti tablóképemhez képest csak annyi a különbség, hogy jobban tudok mosolyogni, mert azóta már találtam megoldást a fogfájásomra, ami egy fogászati félrekezelés eredményeként alakult ki nálam, és az orvosok nem tették rendbe, csak a vállukat rángatták mindig. Viszont most jobb formában érzem magam, mint fiatalabbként, és jobban meg is néznek.


De nézd meg pl. Vilmos herceget, simán negyvenesnek is lehetne mondani az előnytelen hajviselete miatt, pedig még 35 éves sincs.

2016. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
96%

"akik párkapcsolatban vannak hosszabb ideje netán házasok is akkor már nem fordítanak annyit a külalakra mert nincs nagyon kinek megfelelni."


Fura, én egyre jobban jobban nézek ki és egyre jobban tudom, hogyan adjak magamra, mióta tartós, harmonikus párkapcsolatom van. Kanos pasikat minden bokorban talál magának minden igénytelen ribi, az nem nagy cucc. Az én páromat 6-7 éve mindig újra meg újra elvarázsolni, az sokkal nagyobb kihívás, és sokkal boldogítóbb. Szóval ez hülyeség, most van csak igazán kinek megfelelni. (Bár ezt ő sem így fogalmazza meg és én sem így élem át.)


Amúgy ja, én is az a szerencsés darab vagyok, aki most 30 évesen sokkal jobban néz ki, mint 10 évvel ezelőtt. Az alakom is jobb (bár kilóra ugyanannyi vagyok), ezerszer izmosabb, feszesebb, mert már tudom, mire hogyan reagál a testem, hogyan tudom a legjobban karban tartani. Az arcomra meg kiül a több éve tartó boldogság, szóval ja, hát van 2 szarkalábam, de ez sokat nem számít.

2016. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Mindig csodálkozom. Ezek a rosszul karbantartott nők, párkapcsolatban élnek.....a jól tartom magamat meg szinglik
2016. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Sokan elhagyják magaukat elhíznak egészségtelenül esznek dohányoznak éjszakáznak,depresszeiósak.... A feleségem 35 éves kézbesítő a postán ,van 2 gyerekünk nekem még mindig ő a tökéletes külsőleg is. Nincs elhízva ,szép hosszú haja van nem dohányzik.Pedig sokat dolgozok egész nap jár a nagy melegben nyáron télen a fagyban hóban és másodállásban állatokat tartunk. Van 1 2 természetes ránc rajta de még mindig vonzó nőies, szebbnek látom mint sok huszonpáréveset.
2016. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Általában amikor összejönnek a pasival, még adnak magukra, aztán évek múlva már "a párom úgyis szeret, én meg lusta vagyok" felkiáltással hagyják a fenébe az egészet. A pasas meg tényleg vagy szereti úgy, ahogy van, vagy félremegy mellette, vagy lusta lépni a kapcsolatban, ezért benne marad, mert ciki lenne szakítani.
2016. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!