Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok 30+ nőn látszik az idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok 30+ nőn látszik az idő vasfoga. Miért van ez? Ennyire kiélték már magukat?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 11:45
1 2 3
 21/28 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Szerinted nem sok nő fordít nagy hangsúlyt a külsejére???? Miért, szerinted a férfiak igen? A férfiak olyan szinten nem mernek magukkal törődni, hogy külön férfi fogkrém kell nekik, nehogy leb-zizzák őket, és inkább tűrik a fájdalmas és csúnya bőrproblémákat, csak hogy megmaradjon a férfiasságuk lol
2016. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"a rosszul karbantartott nők, párkapcsolatban élnek.....a jól tartom magamat meg szinglik"


Ha így is lenne, akkor ez csak arra utal, hogy a jól karbantartott szinglik valamit nem tudnak, amit valószínűleg a rosszul karban tartott nők igen...

2016. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Sunshinedoll, nőként írtam ezt, és nem úgy értettem, hogy minden 30as nő ilyen párkapcsolatban. Azt sem írtam, hogy a férfiak jobbak lennének - de nem rájuk vonatkozott a kérdés. Az még jobb sztori, amikor a sörhasú, kopaszodó rothadó fogú 40esek kritizálják az átlag nőket, amiért nem úgy néznek ki, mint Shakira :D.

De az tény és való, hogy sok olyan nő van, aki párkapcsolatban már elhagyja magát. én világéletemben túlsúlyos voltam, de legalább 10-15 éve ugyanúgy adok magamra. Közben meg azt látom, hogy olyan ismerőseim, akik 10 évvel ezelőtt adtak magukra, csinosan (vagy divatosan) öltözködtek, feszes volt a testük, törődtek a hajukkal, ma már házasságban nálam is nagyobb darab tramplik, akik a bankba is kinyúlt mackóalsóban mennek le, a hajuk tocsog a zsírtól, és már 2 éve nemhogy fodrászt nem látott, de fésűt sem... és ez egy elég gyakori jelenség.

2016. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Sokan stresszes életet élnek, a nők sokszor sminkelnek, rengeteg ember dohányzik, stb, ezek mind hozzájárulnak, hogy 10 évet rádobjanak az ember korára.

Én 22 évesen kb 14-15-nek nézek ki sokak szerint :D Remélem 30+osan már nem kérik el legalább a személyimet dohányboltban vagy alkohol vásárlásánál :D


(Amúgy én több olyan párt látok az utcán, ahol a nő egész vállalhatóan, igényesen néz ki, a férfi meg pocakos, fésületlen, azt a ruhát aggatta magára ami épp kezébe akadt, stb.)

2016. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Jó nem kell,hogy agyonsminkelt legyen egy nő de azért vállalható legyen a megjelenése.
2016. máj. 18. 16:35
 26/28 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy ki milyen típusú ember...

A kreolabb bőrűek hamarabb öregszenek, míg az északi, sápadtabb típusok tovább látszanak fiatalnak.

2016. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Most töltöttem be a harmincat és épp ma kérték el a személyimet sörvásárlásnál :D De anyukám is épp ilyen, negyven fölött a húszéves úszómester hajtott rá a strandon :D Sokat mosolyog, keveset sminkel, vidám és természetes érzéke van hozzá hogy az ujja köré csavarja a férfiakat, most ötven fölött is mindig megnézik ha belép valahova :)
2016. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Aki már fiatal korában keményen dolgozott, az hamarabb is öregszik.
2016. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!