Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lanyoknak/noknek miert az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyoknak/noknek miert az a fiu/ferfi kell aki meg csalja, at veri, kihasznalja? Es aki kedves torodik vele es tenylegesen szeretne oket elutasitjak?

Figyelt kérdés
Nem altalanositok mielotz valaki meg ezzel jonne

2016. máj. 18. 14:37
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#9 igazad van ferfiak is szeretnek sirni

Igazabol ezt a kerdest azert tettem fel hogy a nok ki fejtsek velemenyuket a dologrol vagy elmondjak ok miert tennek de ehelyet csak hisztiznek hogy milyen kocsog vagyok altalanositok :(,,

2016. máj. 18. 15:08
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Vannak ilyen nők is, de kb. 10÷. Legalábbis az én ismeretségi körömben.
2016. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
#12 akkor te jo korokben mozogsz :)
2016. máj. 18. 15:10
 14/23 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, és egyáltalán nem megcsalósat választottam. Aki szeret, törődik velem, még a gyerekeimmel is az apjuk helyett.

Mindig is ilyet kerestem, arról nem tehetek, hogy bizony én is belefutottam olyanba, akinek mindig más (is) kellett.

2016. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én nem tenném mert nem szeretek szenvedni viszont ismerek olyan párt ahol megcsalás ugyan nincs de folyamatosan ölik egymást a csaj sír hogy a pasi semmibe veszi de mindig is semmibe vette és már 7 éve együtt vannak. Egész egyszerűen azért nem szakítanak (vagyis nem végleg) mert a csajnak a pasi tökéletes. Soha nem tudna meglenni egy szerető társ mellett. Ezeknek a nőknek kell ez. Nem is feltétlen azért mert élveznek szenvedni hanem mert nem találnának az ízlésüknek megfelelőbbet. A példában említett párnál a kinézet az összetartó erő. Emellett az olyan nők akik újra és újra ebbe a hibába esnek általában vagy lelkileg vagy estileg bántalmazva voltak (legalábbis akiket ismerek) gyerekként és valahogy jobban tűrik vagy nem is tudom. De tény hogy elviselhető rossznak tekintik az egyebek mellett.
2016. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
33%
A normális, rendes, tisztelettudó, odadadó pasi, aki *elméletben* minden nő álma, elviselhetetlenül unalmas számukra. Sokkal izgalmasabb egy megalázó, alkoholista nőcsábász mellett szenvedni.
2016. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Koszonom #14 ez egy normalis valasz volt sokan tanulhatnanak
2016. máj. 18. 15:33
 18/23 Sunshinedoll ***** válasza:
63%

1: Mert minden kislánynak azt mondják, a fiúk azért bántják, mert szeretik őket/így fejezik ki a szeretetüket, egészen késő tinédzser korig, a nőket okolhatod a legkevésbé ezért.

2: mert szerinted minden egyes nő előre tudja, hogy verni fogják,vagy bántani?? Szerinted van olyan épeszű nő, aki úgy vág bele egy kapcsolatba, hogy "Állítom a Béci bántalmazni fog éveken keresztül, úgy megver, hogy bepisilek, és még a barátaimat is elmarja mellőlem, mikor lesz a következő randi, úgy várom!?"

ne legyél már h-lye.

3: Miért van az, hogy a hozzád hasonló "jó fiúk" hamarabb megkérdőjelezik egy nő döntését, mint azokat a férfiakat, akik nőket bántalmaznak??

2016. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A Tesóm férfi, szerinte a nőknek kell a dráma :-D


Nem tudom, mert ahogy írtam (14-es voltam), én sokkal inkább a kiszámítható állandóságot keresem, mint a drámát minden nap....

2016. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nemtudom miért van ez így de nálunk ez is beigazolódott,amíg futottam a párom után ...addig le se szart sőt megcsalt. Együtt maradtunk végül közbe elkezdetem én is kifelé tekintgetni nem nagyon törődtem vele, viszont ő akkor kezdett jobban ragaszkodni hozzám...
2016. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!