Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lanyoknak/noknek miert az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyoknak/noknek miert az a fiu/ferfi kell aki meg csalja, at veri, kihasznalja? Es aki kedves torodik vele es tenylegesen szeretne oket elutasitjak?

Figyelt kérdés
Nem altalanositok mielotz valaki meg ezzel jonne

2016. máj. 18. 14:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az én barátom nagyon cuki és figyelmes velem. :)
2016. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ad1: soha nem a pénze, kinézete, bizonyos méretei alapján választottam párt. ad2: mindig olyanokkal randiztam, akik kedvesnek, figyelmesnek, aranyosnak TŰNTEK, véletlenül se olyanokkal akik tipikus rosszfiúk... mégis megcsalt nem egy párom. Azt is nézni kellene ítélkezés előtt, hogy nagyon sok pasi tökéletesen eljátssza az aranyos jófiút, közben meg ugyanúgy félrelép, hiába hord amúgy a tenyerén, és hiába adja az ártatlant... senkinek nincs az arcára írva, hogy na ő tényleg meg fog vagy nem fog megcsalni...
2016. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Utolso reszben igazad van

Ad1 Aki magara veszi sertodjon meg joga van hozza

Ad2 ez a kerdes nem a megismerkedes idoszakara vonatkozik hanem akkora amikor mar egyutt vannak

Ad3 a torodest es kondoskodast nem kifejezeten a targyi dolgokra es kommunikaciora ertettem hanem a tettekre

2016. máj. 19. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!