Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit eszik egy 30 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit eszik egy 30 éves férfi egy 22 éves csajban?

Figyelt kérdés

A barátom elhagyott egy hónapja a 22 éves kolléganőjéért. Mi majdnem egy idősek vagyunk, már a közös életünket terveztük, összeköltözéssel családalapítással minden jóval. A szakítás előtt egy héttel még meg akarta kérni a kezemet. :( 9 hónapig voltunk együtt, mindkettőnk családja és a barátaink is bennünk látták a jövőt.

Ez a kiscsaj folyton a barátom körül ugrált a munkahelyen és végül nyert is :( Annyira fáj, és nem tudom megérteni hogy miért hagyott el érte a barátom. Mi játszódik le ilyenkor egy férfi fejében? A szakításunkkor is azt mondta hogy komolyan tervezett velem, de hogy meg kell próbálnia ezzel a lánnyal, mert később nem akarja megbánni hogy nem tette meg.

El tudnátok magyarázni hogy hogyan nyerhetett ez a lány? (Azon kívül hogy egy munkahelyen dolgoznak és minden nap láthatta a barátomat, nem úgy mint én, heti kétszer :( )


2016. máj. 20. 15:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyott a barátod, szomorú, de előfordul. Nem gondolom, hogy ennek (feltétlenül) köze lenne a korhoz.
2016. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha ez vígasztal, nem feltétlen jó ha 0/24 be folyton egymáson lógsz a pároddal. Munkahelyen is, és otthon is.


A nők nem tudom, hogy állnak ehhez, de férfiaknak szerintem kifejezetten jó ha nem ugyanott dolgozunk, mint a párunk.

2016. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha ez "vigasztal", engem egy nálam bő tíz évvel idősebb nővel csalt az exem. Ilyenkor nem a feszesség számít, hanem az újdonság varázsa.

Egyszerűen vannak emberek, akik képtelenek tartós kapcsolatot működtetni, hanem amikor már elmúlik a rózsaszín köd, a könnyebb megoldást keresik, és egy új személlyel kezdenék újra. Persze vele is ugyanúgy el fog múlni a lángolás, de az illúzió megvan, hogy vele majd másképp alakul.

2016. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kilenc hónapig voltatok együtt? Az már komoly kapcsolat!
2016. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A pasid idióta. Tudom, hogy fáj és utálod a csajt, de ehhez két ember kell. Nem kár érte egyáltalán. A 8 év korkülönbség meg nem olyan sok, én 7 évvel vagyok fiatalabb a páromnál, fiatalabb is vagyok, mint a csaj, akiről beszélsz, de mégis ha együtt vagyunk, nem is érződik a korkülönbség. Abszolút nem attól függ, egy 28 éves meg egy 22 éves között már nincs akkora különbség. Fogadd el, és örülj inkább tényleg, hogy még most kiderült.
2016. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!