Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éves kapcsolatom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves kapcsolatom van, szeretjük egymást, de néha furcsa álmaim vannak, és nem tudom jelent e valamit? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a párommal, bár volt már megcsalás a kapcsolatunkban (inkább az ő részéről), ettől függetlenül már kb fél-1 éve minden rendben. Nemrég megismertem egy haverját, együtt szoktunk lolozni (játék). Tegnap éjszaka pedig azt álmodtam hogy megcsalom a páromat ezzel a sráccal. Elismerem jól néz ki a srác, de soha nem akarnék semmit tőle. Így nem értem, van e bármi jelentése ennek az álomnak. Kinek mi a véleménye erről?

18/L



2016. máj. 30. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"volt már megcsalás a kapcsolatunkban (inkább az ő részéről)"

Hát ezek után szerinted mi lehet a jelentése XDDD magyarul mindketten csaljátok egymást, most pedig új kukira vágyik a puncikád. Ennyit jelent. Mindketten gerinctelenek vagytok, megérdemlitek egymást.

2016. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves kommented :D Nem dugtam félre mellette. Nem voltam még más sráccal rajta kívül. Egyszer csókoltam meg egy haverját, bosszúból amiért ő megcsalt, hogy érezze milyen. Szóval nem, a tipped kizárva :D
2016. máj. 30. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:

jaj de gyerekes vagy :D

ez a megcsalásra megcsalás bosszú, aztán meg együtt maradtok... :D hát, megérdemlitek egymást.


mit jelent az álmod? semmit.

2016. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes dolog a bosszúcsók. Az pedig nagyon szomorú, hogy 16-17 évesen már párkapcsolati problémával küzdötök. Koravének vagytok....
2016. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont, hogy nem koravének: éretlen kisgyerekek agyilag, akik próbálnak felnőttként viselkedni.


Bosszúcsók...istenem...

2016. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Természetesen van jelentése az álmodnak:

Vágysz az alkalomra,hogy megcsald társadat.


A boldogtalan kapcsolatok zöme azért marad boldogtalan,mert a boldogtalanjai azt várják,hogy társuk tegye boldoggá.Nagy tévedés!Az nem így működik!


Aki boldog akar lenni,annak boldoggá kell tennie testi,és szellemi értelemben azt,akit szeret,s azt,hogy hogyan,a társa taníthatja meg vele.


Röviden:Ha boldoggá tehetted szerelmed,te leszel a világ legboldogabbja,s ez csodákra tesz képessé.

Ez viszont is így működik.

2016. máj. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!