Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők sosem fognak komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők sosem fognak komolyan venni egy nem hétköznapi gondolkodású fiút? Aki szerint pl. a Hold egy mesterséges földönkívüli bázis

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 09:08
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
26%

Már elég régóta tudjuk, hogy a hold keletkezése két égitest a korai föld és egy hasonló méretű égitest ütközéséből, majd a visszamaradt porból amit a föld nem kebelezett be, állt össze a hold...

Ennyi... Ha valóban ELTE-s lennél illene tudnod... De mivel csak egy összeesküvéselméleteket olvasó idióta vagy, így buta is mint a segg...

2016. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Két égitest ütközéséből egy harmadik égitest keletkezik? Hát én szívesen meghallgatom az elméletedet.
2016. jún. 1. 10:34
 13/52 anonim ***** válasza:
26%

Nem kell meghalgatnod, beírod google-ba, hold keletkezése...

És kivételesen ne a szabadon ébredők agyalágyult cikkeit olvasd el a témában...

2016. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
8# ha a nyitott alatt füvest értesz :D
2016. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Ez az elmélet egy másik bolygó létét feltételezi, ami csakúgy nekiszáguldott a Földnek? Én még ilyet nem hallottam, hogy Mars méretű bolygók kószálnának a világűrben .
2016. jún. 1. 10:48
 16/52 anonim ***** válasza:
55%

Én "hétköznapi gondolkodású" férfi vagyok és viszonylag sok nővel ismerkedem. Az utóbbi 1 évben 2 olyan lánnyal is megismerkedtem, akik hozzád hasonló hülyeségekben, összeesküvés-elméletekben hittek. Mindketten csinos lányok voltak és amíg erről nem kezdtek beszélni, nem is gondoltam volna róluk hogy ilyenekben hisznek.


Az egyik lány a háttérhatalmakról beszélt, hogy már folyik a III. világháború valójában és hogy nem azok irányítják a világot és az országot, akikről hisszük. És ehhez hasonló világméretű politikai konspirációk.

A másik csaj a természettel és a táplálkozással kapcsolatban beszélt egy csomó összeesküvés elméletről.


Úgyhogy léteznek ilyen lányok, de hogy találkozz velük elég sok nővel kell megismerkedned, mert nekem ez a 2 olyan 70-80 közül került ki, akikkel az utóbbi egy évben ismerkedtem.

Bár azon nagyot röhögnék, hogyha találkoznál ilyen lánnyal, aztán egymás hülyeségeire mindketten azt mondanátok, hogy a másik hülyeséget mond és ez miatt szakítanátok :D

2016. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
53%

15: "Én még ilyet nem hallottam, hogy Mars méretű bolygók kószálnának a világűrben."


XDDD

Akkor a csillagászati ismereteid még fejlesztésre szorulnak. Remélem tudsz angolul, mert ha nem akkor magyar nyelven tizedannyit tanulhatsz a dolgokról, mint angolul.


[link]

2016. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Okés, én elhiszem neked, hogy vannak, de ez is csak feltételezés. Mármint az ütközés. Semmivel sem jobb. Az én elméletemet is lehet bizonyítani, a tiédet is.
2016. jún. 1. 10:59
 19/52 anonim ***** válasza:
En s másképpen gondolkodók, de ezt ugy fogom fel mintha sajat vallásom lenne, amiről nem kell meggyőznom a barátnőmet, mert o mas vallású. Sose volt belőle baj. Inkabb érdekesnek tartják, hogy másképp gondolkodok, de részletekbe nem szoktam belemenni, mert ezek engem érdekelnek, ot nem.
2016. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
51%
:D akkor bizonyítsd... Esküszöm, leszoplak ha átveszed a Nóbel díjadat ezért...
2016. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!