Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők sosem fognak komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők sosem fognak komolyan venni egy nem hétköznapi gondolkodású fiút? Aki szerint pl. a Hold egy mesterséges földönkívüli bázis

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 09:08
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
#30: ilyenekben miért hinnék..na erről beszéltem.
2016. jún. 1. 12:09
 32/52 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az elozo kommenteket, ugyh bocs, ha mar olyat irok, amit vki irt elottem.

Attol fugg, mennyire mas a gondolkodasa az illetonek. Ha csak mas nezetei vannak a nagy atlagtol, de ezt vmi olyasmire alapozza, amit elolvasott, megnezett, akkor nincs semmi gond.

amugy en is olvastam olyat a Holdrol, h mesterseges es a belseje ures. Az amcsik egyszer voltak csak a felszinen es soha tobbet utana. Erdekes modon, nem igazan mennek mar oda, pedig tudjak mar az utat. Vmi olyasmit talalhattak, ami miatt tobbet nem mennek oda, ezert is kezdtek el inkabb a MArs fele orientalodni es azt kutatgatni. A Holddal elegge lealltak. Szoval vannak ilyen teoriak, igen :)

2016. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

Én is természettudományos egyetemi szakon tanulok (akarom mondani ebben a hónapban államvizsgázok), és nehezen hiszem el, hogy nyitott gondolkodású lennél azzal, hogy kijelented, hogy a felszíni mintákban található fémek csak arra engednek következtetni, hogy egy mesterséges bázis a Hold. Az űrben rengeteg féle és származású anyag kering. Például üstökös, aszteroida, stb. és maga az űrszemét is. A Holdon szabad szemmel is megfigyelhető kráterek például a laikus embert is arra engedik következtetni, hogy a Holdba elég gyakran csapódnak be ezek az "űri kavicsok". Honnan tudod, hogy az általad vizsgált felszíni minta nem az egyik ilyen kráterben a becsapódott kőzetből származik? Ott voltál a mintavétel idején? Vagy van róla hiteles videóbizonyíték?


Soha nem volt problémám azzal ha valaki valamilyen témában máshogy gondolkodott, mint a nagy átlag, de ha kijelenti, hogy neki van igaza, mert ilyen olyan vizsgálatokat végzett, (halkan megjegyezve amúgy megkérdőjelezhető ezen vizsgálatoknak a hitelessége) és úgy van ahogy mondja a többi meg hülye, azt nem tudom komolyan venni.


Egyébként azok, akik elhiszik a chemtrail valóságát, azok is tudnak vizsgálatokat felmutatni. Mondjuk szerintem is abszurd, amit állítanak, de ugyanolyan tudományossággal és vizsgálatokkal tudják alátámasztani, mint te. Szóval miért hinnék jobban neked, mint nekik?

2016. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

Mint előttem is írták az ufók és a titkos űrbázisok majdnem egy szinten állnak nálam az ezo dolgokkal és legalább annyian hisznek a tarottban mint az űrlényekben. De még csak nem is izgatna hogy ez a mániád amíg nem ez a napi téma. Nekem inkább az a rejtély hogy ez miért is érdekes? Lehet neked igazad vagy A-nak vagy B-nek akárhogy is nem valószínű hogy kiutazhatsz kutat ásni a holdra hogy megtudd mi van a belső rétegekben. Alapvetően a mindennapi életedbe se szól bele ha az ufók épp azt nézik hogy mosol fogat szóval számomra érthetetlen miért is foglalkoztat főleg olyan szinten hogy az életed bármely részét ettől tedd függővé.

Persze abban teljesen biztos vagyok hogy nem én vagyok a célközönség csupán felvetődött bennem a kérdés.

2016. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

"és úgy van ahogy mondja a többi meg hülye, azt nem tudom komolyan venni."


Na pont ezt nem írtam. Elfogadtam a másik elméletét is, de az sincs bizonyítva.

Természettudományos szakra jársz és nem tudod, hogy a meteoritok anyagát és egy adott bolygó/hold saját anyagát igen könnyen el lehet különíteni egymástól? A koncentráció teljesen más.

2016. jún. 1. 13:54
 36/52 A kérdező kommentje:
#34: A Holdnak elég nagy hatása van az emberi életre. Elég ha csak az ár-apály hatásra gondolsz, de a növények, sőt az emberek fejlődését, növekedését, mindennapi ritmusát is befolyásolja. Már folynak kutatások ilyen irányban, olvass utána ha érdekel.
2016. jún. 1. 14:00
 37/52 anonim ***** válasza:
Én osztom ezt a nézetet, de férfi vagyok, ráb asztál. David Icke videóit lesd meg, azokban is kiderül, főleg az Ébred már az oroszlán előadássorozatban a második rész asszem a Holdról szól.
2016. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
Én azt tudom és értem hogy a holdnak van hatása a földi életre de akkor is ugyan ez a hatása ha csak egy üreges kőgolyó meg akkor is ha űrbázis. Ezért nem értem miért lényeges hogy micsoda.
2016. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, utánajártam, és meggyőztél, itt a bizonyíték, a Hold űrhajó: [link]
2016. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

Azt mondod, az ELTE-n végeztél vizsgálatokat...

Na akkor itt az ELTE ismeretei a holdról... Mellesleg kifejtik a te "bizsonyítékaid" történetét is... Lehet hinni a húsvédi nyusziban, de a fizikában és hasonló tudományokban nem hiszünk, hanem bizonyítunk...

2016. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!