Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e egy öntödei dolgozónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Atina kérdése:

Lehet-e egy öntödei dolgozónak a munkahelyén csajozni, emellett folyamatosan nézegetni a telefonját, teljes körű, harmonikus 6 éves párkapcsolat melett? Online társkereső oldalakra regisztrált, ismerkedni akar. Mit lehet egy munkahelyen és mit nem?

Figyelt kérdés
Megszüntethető-e a munka viszonya, ha emiatt partner kapcsolata tönkre ment és a partnernője, egészségkárosodást szenvedett?

2016. jún. 2. 11:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A szexualis molesztalas egy harmonikus parkapcsolat resze?


Komolyan elismeresem annak a nehany valaszolonak aki ennyibol tud segiteni a kerdezonek mert en nem ertem hogy mirol van szo.

2016. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Igen, felkerestem szakembert. A diagnózisom ő állította meg. Ambulánsan kezelnek, ami azt jelenti, amit az első kommentelő adott. Azokkal a tanáccsokkal. A molesztálást azért tűrtem,mert valamely férfi ebben éli ki a szexuális vágyait. Én erre fogékony voltam, ezzel örömet okoztam neki, illetve gondoltam kapok érte szeretetet. Ha nem tetszik, hogy válaszolnak el lehet menni, ne haragudj.
2016. jún. 2. 13:11
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Valamely ferfi??? Ne haragudj de te nagyon serult vagy lelkileg... egy egeszseges ferfit nem izgat fel sot eszebe sem jut a baratnojet molesztalnia!1
2016. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, a barátnőim tanácsára hallgattam, ők mondták, hogy igen is vannak férfiak akik ebben élik ki a heppjeit.Velük is történt ilyesmi. Most vagyok lelki beteg.
2016. jún. 2. 13:22
 15/22 A kérdező kommentje:
Arra viszont még nem kaptam választ, hogy mit lehet egy munkahelyen csinálni. Telefonálgatni, kolléganőkkel elbújni egy öltözőbe és szórakozni? Ezek szerint, igen.
2016. jún. 2. 13:26
 16/22 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőre fogok hallgatni, megegyezik a szakemberével. Persze szuicid szándékot nem említettem. Nem tenném, csak egy gondolat.
2016. jún. 2. 13:30
 17/22 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok egyébként?
2016. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Kedves Gladiator SS és mindenki. Köszönöm szépen ezt a pár hozzászólást.40 évesek vagyunk. A következő megállapításra jutottam. Mivel az én és a szüleim életében nem volt téma, hogy egy munkahelyen, vagy bárhol megcsaljuk a társunk, most mára már tudom, hogy ilyen világban élünk. Tanultam belőle. Ami pedig azt illeti, úgy döntöttem, hogy az SFR-en megállapított diagnózisom felállítása után hagytak haza jönni, magam felkeresek egy pszichiátriai gondozót és beutalót kérek, mert saját magam nem tudom kezelni, a feldolgozatlan, hirtelen jött állapotom. Ami elnyomott emociók, érzések. Szakember segítségére van szükségem.
2016. jún. 2. 19:43
 19/22 A kérdező kommentje:
Még valami. Abból is tanultam, hogy egy munkahelyen bármit lehet. Telefonálgatni, munkatársakkal szexuális viszonyt létesíteni. Komolyabban egy cégigazgatót nem érdekli. Ha meg gyógyulok gyakorolni ezt, akkor sem fogom.
2016. jún. 2. 20:07
 20/22 A kérdező kommentje:

Tisztelt Captain_Obvious nevű felhasználó


Tényleg borzasztó, ami történt velem, de ne sajnáld, nem a te hibád. Nem diagnosztizáltam magamat mindenfélével, neked nincs fogalmad, mint laikus, hozzá nem értő, úgy szóltál hozzá egy pár dologhoz.


Pánikbetegség - Önmagában a rohamokban keletkező szorongás, hullámokban érkező sírásrohamok, stb., még messze nem pánikbetegség.Tévedés.Pánikbetegség - heves szívdobogás, fulladás, gyomorgörcs, hiperventilláció, hányinger, remegés, halálfélelem...

Mély depresszió - A mély fájdalom és cafatokra tépett egó, szuicid gondolatok, NEM mély depresszió, sőt, teljesen normális, hogy most átmenetileg ennyire mélyponton vagy. Tévedés. Mély depresszió - melankónikus állapot, levertség, szomorúság, elhagyatottság érzése, aluszékonyság, alacsony vérnyomás, félelem attól, hogy senki nem szeret, konfliktusok, traumák megélése és annak elfojtása, étvágytalanság és sorolhatnám. Igen mély. És ahogy írod, most teljesen normális ez az állapot sajnos.

Agorafóbia - Az, hogy nem akarsz kimenni a lakásból, nem akarsz emberek között lenni, bezárkóznál, még nem agorafóbia. Tévedés. Agorofobia - Szeretnék kimenni a lakásból, de az említett pánik, depresszív hangulat, vegetatív tünetekkel jár, hozzá teszem a szorongást - nem tudok ki menni.

Anorexia - Az, hogy nem tudsz/akarsz a stressztől enni, fogysz, stb, még nem anorexia. Ezzel teljesen egyet értek, ugyanis nincs testkép zavarom. Hogy mi alapján született ez a diagnózisom, nem tudom, de hiszem, hogy elcsépelt, rosszul felállított orvosi munka.


Elhiszem, hogy össze vagy törve, de ne dobálózz ilyen súlyos betegségekkel, ezeknek teljesen más a hátterük és eredetük, mint egy "sima" bántalmazó kapcsolat, megcsalás, viszonzatlanság. Mostanában mindenki "profin" diagnosztizálja magát az interneten fellelhető tüneteket olvasgatva, ez senkinek nem hasznos. Ha nem tudsz egyedül megküzdeni az érzéssel, keress fel egy pszichológust - nem pszichiátert, aki csak gyógyszert írhat fel, pszichológust. Érthető, hogy egy ilyen csalódás után szuicid gondolataid vannak, egy terapeuta szakember sokat segíthet feldolgozni a történéseket.


Az önbecsülésem, ugyan most a béka s-gge alatt van, visszakaphatom, ha dolgozom rajta. Igaz. Fodrász, kozmetikus, társasági élet, társas tánc, egyéb tánc, sport, kertészkedés, sport, sikerélmény stb. Ki lehet rúgni, de nem kirúgatni. Egy öntödei alkalmazottnak nem fő fontosságú a telefon, nem bonyolít le azzal rendelés felvételeket, szerződéseket és sorolhatnám. Egy öntő dolgozzon, termeljen. Egyébként is ha telefonálgat, baleset veszélyes. 650 C forró alumíniummal dolgoznak, lehet tovább gondolni.... Az empátiát, azért köszönöm szépen.

2016. jún. 3. 06:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!