Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék végre "élni". Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék végre "élni". Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Utálom hogy én vagyok a jókislány,a stréber(ami mostanában már kevésbé igaz:S),időm nagy részében nem csinálok semmit csak netezek,unatkozom,vagy eszek:S Elegem van ebből,szeretnék végre "élni",szeretnék vadabb,nyitottabb,bevállalósabb lenni.Ciki agy nem,eddig még nem volt barátom,pedig 1 hete múltam 16,nem ittam még 1 doboz sörnél többet,szűz vagyok,sőt még egy rendes buliban,diszkóban sem voltam,ami szerintem még nem is lenne annyira gáz,de ezek a mai 13-14 évesek már(!)tapasztaltabbak mint én.Meg úgy egyébként unom már a mostani életem,hogy soha nem történik semmi,szüleim is,folyton nyaggatnak,meg hülyének néznek,csak azért,mert visszahúzodóbb vagyok mint az átlag.Pasizás terén se állok túl jól...barátom nem azért nem volt,mert ne lett volna jelentkező,hanem mert én nem akartam semmi az illetőtől.Most van egy srác,aki már kb.szeptember óta tetszik,de nagyon,én meg még nem tettem semmit szinte,hogy bármi is legyen egyáltalán,vagy hogy észrevegyen:S Mindebből elegem van!Tényleg szeretnék megváltozni,persze normális határokon belül,tehát nem arra vágyom,hogy egy üresfejű plázap*csa legyek,aki minden héten leissza magát a sárga földig,és 3an végig mennek rajta.Ezt semmikép.De szeretnék bátrabb,nyitottan lenni,változtatni a külsőmön,eljárni bulizni,szórakozni,pasizni,minden olyat amit eddig nem csináltam.Hogyan változzak meg?:)

16/L


2010. ápr. 11. 17:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

első vagyok.

válassz egy hobbit rajzolás, festészet, vagy írj novellákat... egy idő után ezek a dolgok is meghozhatják az önbizalmadat.

külső átváltozás: ne egyszerre szépen lassan. nem tudom milyen ruhákat hordasz ill. mennyire konzervatívan öltözködsz. egyik hónapban még csak egy divatosabb fölsőt vegyél, másik hónapban divatosabb hajat vágass (NEM muszáj festeni vagy melírozni, mert az nem mindenkinek áll jól!). így szép lassan teljesen megváltozol.

beszélgess a barátnőiddel, hogy mi állna jól neked mi nem, menjetek el együtt szórakozni. ha gondolod jöhet a szemkihúzás (nem feltűnően, azt is szép fokozatosan és ízlésesen, nehogy úgy nézzél ki mint egy sarki k*rva...).

remélem a segítségedre lehettem! még ha ilyen "csajos" hozzászólást is írtam fiú létemre :)

2010. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

18:14: hol találhatok ilyen lányokat a korosztályomba? :)

21F

/a másik 18:14-es/

2010. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
szedd össze a barátnőidet és menjetek el valahová :)
2010. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:

Sziiia

énis ien voltam meg vagyok is valamennyire:S:D

kezdj el sportolni az sokat segít meg úgy akár akaratod ellenére is sok barátod lesz:D

meg barátnőkkel menj el bulizni vagy vhova összeülni dumálni:D


(ha van kedved írj:) )

18/F

2010. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:

Áhh hidd el nem vagy semmiről sem lemaradva..:) nem ebben rejlenek az emberek értékei, h szűz-e vagy nem, hogy hányszor volt részeg életében..:) ne ez érdekeljen:D

Szerintem jól mondták a többiek, találj valamit, amit szeretsz csinálni, valamit ami új, és majd valamilyen szinten te is meg újulsz tőle..! A másik dolog meg, mosolyogj mindig, légy vidám, és ezzel a kisugárzással nagyon jó benyomást tudsz kelteni az emberekben...:) a srácról csak annyit, flörtölj vele, mi lányok ezért vagyunk lányok, hogy egy srácnak úgy tudtára hozzuk, hogy többet akarunk mint barátság, hogy nem mondjuk ki:) csak legyen önbizalmad ez a lényeg..:) (persze ne vidd túlzásba) ;) sok sikert;)


18/ L

2010. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Én is sokáig naplopó voltam, de eltartott egy ideig, míg ráébredtem. Immáron lassan fél éve sportolok (szinte minden nap) és próbálom nagyobb szinten űzni a művészeteket, pl rajzolás.
2010. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Az irásodban magamraismertem, persze fiú verzióban :) Bár mostmár kezdek én is alkalmazkodni a 'normákhoz', elvégre 18 éves létemre itt az ideje!(persze mértékkel) Egyszerűen sikerült megtalálnom a társoságot, csak az ismerkedés és a társkeresés még nem igazán megy az önbizalmam miatt, de dolgozom rajta. Szerintem te is kezdj el az iskoládban, esetleg korodbeli rokonokkal beszélkezni, ismerkedni. Meglátod, hogy előbb-utóbb egy jó kis szórakozóhelyen feleszmélsz egy kellemes társoságban. Sok sikert hozzá és remélem segitett valamit az irásom :)
2010. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor nekem is szégyellnem kéne magam, mert:

- 17 éves vagyok

- fiú

- szűz

- eddig egy korty sört/bort/semmit sem ittam(mmitn alkoholt)

- Egy szál cigit sem szívtam el

- soha nem voltam diszkóba

- nem drogozok

- még nem is smároltam.


16 évesen nem azzal kellene foglalkozni, hogy hogyan legyél minél nagyobb ribanc vagy minél retardáltabb, hanem mondjuk azzal, hogy tanulj, vagy a jövőddel.

Miért van az, hogy lassan már az a jó, ha valaki elveszti 8 évesen úgy hogy közbe beszívva-berúgva-bedrogozva basszák teherbe és másnap arra sem emlékszik, hogy kivel/kikkel volt?

2010. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

persze, járj el a barátnőiddel, szórakozz, még a pkáza is belefél, attól nem leszel plázacica :)


egyébként nagyon aranyos vagy, örülnék, ha több olyan lány lenne, mint Te :)

2010. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Igen, próbálj meg többet járni szórakozni, járj többet el a barátaiddal. Az megm hogy 16 évesen szűz vagy, és nem részedesz le minden nap...hát..hogy gondoltad ezt? :D Nehogy már ez legyen a bajod. Inkább örülj neki, hogy nem vagy egy hülye agyatlan pi*a, akin naponta átmennek csomóan, és agyatlanul bulizik...br..én 18L vagyok, de engem is kiakasztanak az iyenek. WÁ...


Am 17:49nek is igaza van. Én meg am örülnék, ha több olyan pasi lenne, mint ő akinek nemcsak az elvetemült, nyavíkoló plázaku*vákra van szüksége. Vagy legalább annak is örülnék, ha én, mint normális lány találnék ilyet. :)

2010. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!