Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék végre "élni". Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék végre "élni". Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Utálom hogy én vagyok a jókislány,a stréber(ami mostanában már kevésbé igaz:S),időm nagy részében nem csinálok semmit csak netezek,unatkozom,vagy eszek:S Elegem van ebből,szeretnék végre "élni",szeretnék vadabb,nyitottabb,bevállalósabb lenni.Ciki agy nem,eddig még nem volt barátom,pedig 1 hete múltam 16,nem ittam még 1 doboz sörnél többet,szűz vagyok,sőt még egy rendes buliban,diszkóban sem voltam,ami szerintem még nem is lenne annyira gáz,de ezek a mai 13-14 évesek már(!)tapasztaltabbak mint én.Meg úgy egyébként unom már a mostani életem,hogy soha nem történik semmi,szüleim is,folyton nyaggatnak,meg hülyének néznek,csak azért,mert visszahúzodóbb vagyok mint az átlag.Pasizás terén se állok túl jól...barátom nem azért nem volt,mert ne lett volna jelentkező,hanem mert én nem akartam semmi az illetőtől.Most van egy srác,aki már kb.szeptember óta tetszik,de nagyon,én meg még nem tettem semmit szinte,hogy bármi is legyen egyáltalán,vagy hogy észrevegyen:S Mindebből elegem van!Tényleg szeretnék megváltozni,persze normális határokon belül,tehát nem arra vágyom,hogy egy üresfejű plázap*csa legyek,aki minden héten leissza magát a sárga földig,és 3an végig mennek rajta.Ezt semmikép.De szeretnék bátrabb,nyitottan lenni,változtatni a külsőmön,eljárni bulizni,szórakozni,pasizni,minden olyat amit eddig nem csináltam.Hogyan változzak meg?:)

16/L


2010. ápr. 11. 17:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Azt nem kell szégyelni, hogy 16 évesen nem basztál, nem ittad magad részegre és nem bagózol. Legyél nyitott mások fele és ennyi. Nagyon jó, hogy egészségesen élsz :). Próbálj minnél több barátot szerezni, iratkozz be például suliba szakkörökre, elsősorban sport szakkörre. A sport összeköt minket, ott a legkönnyebb barátkozni Szerintem. Középsuliba mikor átmentem első röpi edzésen már mindenkivel span voltam úgy h csak 1 embert ismertem onnan.
2010. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ha a szüleid elengednek,és barátaid is vannak,akkor próbálj meg velük hétvégén elmenni ide-oda.Pl ha pesti vagy,ajánlom a deák téren a gödört,ott van park is,margitszigetet,városligetet,itt sok a fiatal,van dunapart és a város tele van jó helyekkel.Programokat nem nehéz találni!Esetleg kezdetben moziba menj csak a barátnőiddel,majd később már belehet ülni kicsit később mozi után valami jó kis kávézóba,pubba,ahol pl lehet biliárdozni,bowlingozni,darcozni,csocsózni:) Én ezeket ajánlom. Az önbizalomnöveléshez pedig a sport elengedhetetlen,jelentkezz be valami nőies sportra,pl aerobicra-vagy stepaerobicra!

Már biztos kezdesz nőies lenni testileg,lehet kicsit merészebben öltözködni,pl ingnél a felső 2-3gombot kikapcsolni-nem kell úgy,h belássanak,csak norm.határokon belül,hordhatsz szoknyát,elegánsabb cipőt:)Szolid smink(szájfény,szempillaspirál )is sokat segíthet!

Remélem sikerül jól érezned magad!23N.

2010. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
utolsó vok: amúgy én is így gondolkoztam 16 évesen..aztán sikerült nekem is kinyílni:) úgy 17éves koromra! 23N.
2010. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

eddig a pontig valsz mindenki eljut, én eléggé későn érő vagyok, 20/f, 2 éve sincs hogy elindultam ezen az úton, és nem azért, mert másokat akarok követni, hanem mert ehhez van kedvem... mert jólesett elmenni discoba, előtte egyáltalán nem akartam, mert jólesik néha kikapcsolni az agyam és kicsit többet inni mint szükséges :) és nem ugy kezdtem "élni", hogy egyik napról a másikra, hanem ahogy ami jött, ami jólesett...

am még mindig nem volt barátnőm, naés, majd lesz :) nem aggódok miatta, attol előbbre nem jutok. viszont ismerkedek ha tudok.

szoval szerintem igy konkrétan semmit, szép lassan, egyre inkább körvonalazódni fog benned mit szeretnél csinálni, és tedd azt, ne azért mert mások azt teszik, és ne úgy, ahogy mások, úgy élj ahogy Te akarsz! ez a lényeg!

2010. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok,szűz...

bulizni is 18 évesen mentem el először és nem éreztem azt, hogy lemaradtam volna valamiről:D

Jah...és volt már barátom, de nem akartam még vele lefeküdni...:P

Én nem nézném a mai 13-14 éveseket..., mind kiégnek majd 18 éves korukra..., de te tudod...

2010. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
bulizz
2010. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!