Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik kapcsolatban vagytok, válaszolnátok őszintén?

Figyelt kérdés
Ha adódna egy lehetőség, hogy próba elé állíthatnátok a párotokat, úgy hogy egy nagyon kedves, csinos lány próbálná meg elcsábítani, akkor szemrebbenés nélkül belemennétek, mondván, hogy nincs félnivaló, vagy bennetek lenne a para, és félnétek a végeredménytől, és nem mernétek bevállalni?
2016. jún. 6. 14:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem állítgatnám páromat mindenféle buta kihívások elé. Borzalmasan gyerekes és nevetséges dolog.

De ha ez válasz a kérdésre: "elengedem" egyedül ide-oda, nem kémkedek utána, hogy most vajon megcsalt-e. Nem készítem ki idegileg mindenféle baromsággal, és nem hiszem azt minden lány ismerősére, hogy akar tőle valamit, vagy fordítva. Bízom benne, és nem hiszem, hogy megcsalna bárkivel is, csak azért mert a másik lány csinos és kedves. Ennél stabilabbnak gondolom a kapcsolatunkat.

2016. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízom a páromban, de nem mennék bele. Azért, mert nem adnék egy icike picike esélyt sem a dolognak, másrészt nem tetszik, ahogy elkézelem, hogy fogadásból vagy bármiből valaki direkt el akarja csábítani a párom. Buliban sem küldöm oda a lányokhoz táncolni, és azért, hogy hívja már meg őket valamire. :)
2016. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bízom benne, így a kérdésedre a válasz az lenne, hogy szemrebbenés nélkül belemennék, elvégre nincs semmilyen félnivalóm- de az a helyzet, hogy már elmúltam 12 éves, és így nem tesztelgetem a párom ilyen butaságokkal. Egyébként is úgy gondolom, hogy a való életben bármikor adódhatnak ilyen lehetőségei, amikor egy nálam kedvesebb és csinosabb lány akar tőle valamit, mégsem tépem ki a hajam esténként, ha netalán 10 perccel később érkezik. Mindemellett egyetértek a 7. válaszolóval, hiába bízom meg benne maximálisan, ő is emberből van, elgyengülhet és hibázhat.
2016. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi értelme félni a végeredménytől? Ha csak azért nem csal meg, mert nincs lehetősége, attól én nem leszek boldogabb. Én olyan párt akarok aki nem is akar megcsalni. Jobb ezt megtudni minnél előbb.
2016. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem félnék, látom rajta, hogy imád engem, és megőrül értem, nem aggódnék. Szívesen megnézném, mit reagálna, hogyan koptatná le :D
2016. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én nem vetemednék ilyesmihez. Nem azért, mert paráznék, hanem mert nem tesztelgetném a párom, sztem ez tahó dolog... ha vki ennyire nem bízik benne, hogy felmerül, hogy tesztelgesse, ott már veszett a dolog.

De másfelől megközelítva a dolgot, ha tudnám, hogy a munkahelyén vki hajt rá, idegesítene a dolog egészséges szinten, ha a ribi tud róla, hogy a párom foglalt, de félni nem félnék, mert tudom, hogy nem csalna meg. Inkább olyan szinten idegesítene a csaj, mint egy légy a szendvicsemen.

2016. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez azért hülyeség mert ilyen helyzetek tőle teljesen függetlenül is felmerülhetnek. Attól hogy a párom velem van még nem él burokban még találkozik emberekkel és megeshet hogy egy bátrabb lány aki mondjuk kedves és csinos rámozdul a páromra. Egyébként meg nem félek az ilyen helyzetektől. Ha a párom szeret és engem akar nem lép félre ha mégis félrelép akkor meg csak kiderülne hogy nem vagyok elég fontos neki egy ilyen emberre meg nem pazarlom az időm.
2016. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok de szerintem illik ide a válaszom! Van egy lány nagyon nagy ffi vìzilabda függő...tagokkal közös kép, àradozik milyen jó pasik ...kemény fanatizmus, meccsek alatt extàzisba jön mintha nem is ő lenne! Nem merném elengedni kötetlen közös bulira szerintem behúzná a strigulát!!
2017. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!