Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony, pici csajok nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, pici csajok nektek mennyire jönnek be a magasabb 180 centi körüli pasik?

Figyelt kérdés
Vagy inkább 180 alatt keresgèltek?

2016. jún. 7. 23:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
158 centi vagyok. Sose volt még 180 centi alatti párom. A magasak vonzanak.
2016. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszik ha egy pasi sokkal magasabb, mint én. Igen lehet, hogy bénán nézünk ki, de nem érdel. 158cm vagyok, a barátom 198 és már négy éve együtt vagyunk. Sokan megszólnak, de most mit csináljak?! Fontosabb a saját boldogságom mások véleményénél. Különben is nagyon praktikus. Nem kell kislétrát cipelnem mindenhová ha ott a párom, mert úgyis elér mindent :D
2016. jún. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, mennyire számítok alacsony, pici csajnak 163 centivel, de nekem személy szerint a magasság érdektelen infó- amíg magasabb nálam. Volt már 170 centi magas és 190 centi magas pasim is. Egyszer volt velem egymagas, akkor rájöttem, hogy akármit is csinálok, ezen nem tudok túllépni, engem ez zavar, szóval az hamar véget ért. De onnantól kezdve, hogy magasabb, az már nem érdekel, mennyivel az. A párom 179 cm pillanatnyilag, és szerintem nagyon jól mutatunk együtt- minthogy szeretek magassarkúban járni, sokszor van, hogy szinte elérem az ő magasságát is.
2016. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nekem annak ellenére, hogy alacsony vagyok, jobban tetszenek a magas férfiak, mint az alacsonyak. Feltéve, ha arányos a testalkatuk.
2016. jún. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
34%
180 az màr sok, 168-175cm között teljesen ideális. Bár én tènyleg nagyon pici vagyok.
2016. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
92%

#20

"Ez most mi akart lenni?

Ne gondold azt, hogy a magas pasiknak nagyobb a fas.uk."

Mivel ezt tapasztaltam, ezért ezt gondolom. Bocsánat érte. De nem kell megsértődni, mint mondtam, eleinte voltak is vele problémák, míg az alacsonyabb pasival (akinek kisebb volt a farka) nem volt gond, sőt izgatóbb is volt számomra. Nem kellett "logisztikázni", hogy ne fájjon, meg ilyenek. Am. meg sokkal kevesebb nő van oda a nagy farokért, mint ahogy a pasik gondolják...

De mostmár lelépek, mielőtt mégjobban szétoffolom a témát. Pápá!

2016. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Bud Spencer, azaz anyakönyvezett nevén Carlo Pedersoli és a felesége pont egy magas férfi és alacsony nő páros. Ha őket nem zavarja és nekik ez így jó, engem miért kellene, hogy zavarjon, ha esetleg valakiknek az ilyen párosítás fura?

Én 151cm maradtam. Az ismeretségi körömben leginkább 170cm vagy magasabb férfiak vannak (nem számolom a BKV utasait, mert ők nem az ismerőseim, szóval csak azokat vegyük, akiket valóban ismerek). Egy kezemen meg tudom számolni, hány alacsonyabbat ismerek, és nem jönnék vagy jöttem volna össze velük. Nagyon különböző személyiségek vagyunk, nem illünk össze. Ha az ismeretségi körömből indulok ki, valahogy mindig a magasabb férfiakkal jöttem ki jobban, no, meg élvezik, ha segíthetnek egy pici nőnek. :-) Úgyhogy nálam így alakult, hogy őket tekintem vonzóbbnak. De azért csak a magasság önmagában nem jelent semmit, max. jobban észreveszem a magasabbakat, de ennyi. Egy dobozt is legalább 3 mérettel kell megadni, hogy az ne egy vonal legyen. :-)

2016. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
44%

#26

Ahhoz elég sok pasival le kéne feküdnöd, hogy hiteles legyen a "felmérésed".

Nincs összefüggés a magasság és a pénisz méret közt.

2016. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
157-cm.magas no vagyok.az alacsony pasik eggyeltalan nem vonz.legalabb 2o-30 cm legyen magasabb.nagyobb biztonsagban is erzem magam.szeretek felnezni rajuk.
2016. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!