Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony, pici csajok nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, pici csajok nektek mennyire jönnek be a magasabb 180 centi körüli pasik?

Figyelt kérdés
Vagy inkább 180 alatt keresgèltek?

2016. jún. 7. 23:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
5%
# 5 Kicsit eltért a témától, ő nem a magasságról beszél már, hanem a farokméretről... De lehet hogy részben ez a másik oka, hogy a nők a magas csávókat részesítik előnyben, hosszú ember, hosszú...
2016. jún. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

én vagyok az 1. válaszoló, és nem vagyok alacsony férfi, hanem egy pici, alacsony nő. És úgy igaz, ahogy írom. Nem keresem a magas férfiakat ismerkedési szempontból, egyáltalán nem, de ha az élet úgy hozza, hogy szerelmes leszek egy ilyenbe, nyilván mindent felülír. Én 157 cm vagyok, volt párom 160, a bátyja 158- és ex-sógornőm is ilyen 157, mint én. Mind a négyen ekkorák voltunk, és ez így volt természetes. A többi pasim picit magasabb volt, de csak picit, de az egyik osztálytárs, a másik edzsétárs volt, és huszad rangú volt a magasságuk, mert egy alapos megismerés előzte meg az együttlétet.

Egyetlen olyan ismerősöm van, aki nálam alacsonyabb lány és 180-as pasi, és visszatetsző nekem rájuk nézni, de tudom, hogy nagyon szeretik egymást, én is őket így, de mindig röhögnöm kell rajtuk kb., nem annyira néznek ki jól együtt.

2016. jún. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Most irigysègből neveted ki őket vagy tènyleg ennyire gáznak tartod a magasabb pasi alacsony csaj kombòt?
2016. jún. 8. 00:27
 14/29 anonim ***** válasza:

13: szerintem nem irigységből. :D

Anno amikor először megláttam magunkat a párommal egy kirakatüvegben, engem is elkapott a nevetés. Egyszerűen gázul nézünk ki egymás mellett kézenfogva. A törpe és az óriás. Tényleg vicces. :)

2016. jún. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
47%

Nem irigységből, hanem ez a természetes reakcióm. A lány a hóna alatt áll a pasinak, vicces és kész. De imádom őket, és a lány gyönyörű, a pasi meg csak átlagos. Az én alacsony pasim szebb volt, mint ez a magas:-)


Én 157 cm-mel nem akarok 167 fölötti pasit majd, (most semmilyet sem akarok.)

2016. jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
66%
Engem nem izgat, elhiszitek-e, de kifejezetten taszítanak a 180 feletti pasik. Általában esetlenek, lehetetlenül hosszúak a végtagjaik stb. Totál amorfok, semmi izgalmasat nem találok bennük. Az a jó, amikor egyforma magas velem a férfi, de azt sem bánom, ha valamivel alacsonyabb. 165 cm körüli nő vagyok.
2016. jún. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
:D
2016. jún. 8. 06:29
 18/29 A kérdező kommentje:
hát azért mindenki himbilimbijét nem látod/láthatod elsőre szóval nem csodálom, hogy nem találsz bennük semmi izgit :D
2016. jún. 8. 06:30
 19/29 anonim ***** válasza:
16. Ááá, nem is lóg ki a lóláb, hogy te egy alacsony pasi vagy...:DDDD
2016. jún. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

#5

Ez most mi akart lenni?

Ne gondold azt, hogy a magas pasiknak nagyobb a fas.uk.

2016. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!