Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anorexiás a párom?

Figyelt kérdés
Ő a férfi. Mikor megismerkedtünk nagyon vékony volt, reménykedtem abban hogy felszed pár kilót, így is lett. Húsvétkor pont jól nézett ki. Szóvá is tettem neki ez pont jó, nagyon tetszik így. Azóta alig eszik. Reggelire egy szelet mézes kenyeret. Szüleihez jár ebédelni. Normál adagot eszik. Utána semmit! Este én szólok rá, vacsorázzon, mert látom rajta hogy rosszul néz ki és sokat fogyott. Sokszor mondja sokat ebédelt, ezért este nem éhes, meg nem akar enni mert ő jól bírja. Mondtam neki azt is, így már nem tetszik, szedje össze magát, mert szúrnak a csontjai. Ő meg hogy ő kövér. Nem értem.
2016. jún. 8. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
majd hízik ne aggódj
2016. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem anorexia, hanem pszichés probléma, amit jó lenne minél hamarabb kezelni.


Ülj le vele szépen és beszélgess el erről. Rosszabb esetben, ha tényleg súlyosabb lesz a helyzet, akkor pszichológushoz elvinni, és közben meg orvoshoz, aki esetleg infúzióra köti, és így juttat be neki tápanyagot.

2016. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog ha valaki etvagytalan. Viszont az hogy kijelenti hogy o kover eleg sulyos testkepzavarokra utal. Szerintem elso korben ha normalisak a szulei beszelj veluk
2016. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:
Te láttad,hogy eszik a szüleinél? Vagy mondták a szülei,hogy tényleg ott volt?
2016. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem. Elmondja mit evett ott. Egy ideje otthon vagyok. Nem jár haza enni, inkább étterembe megy vagy a szüleihez. Múltkor hozott nekem kaját. Azt mondta előtte evett de be volt esve a hasa. Munkahelyén úgy megy el hosszú 6-8-10 órás utakra hogy nem eszik. Azt is furcsállom reggel egy mézes kenyér neki elég?? Nekem nő léttemre kevés lenne.
2016. jún. 8. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem rosszból, de az anorexia pont, hogy pszichés probléma.

Kérdező: ezek alapján nem kizárt, főleg mert láthatóan testkép zavara is van párodnak. Érdemes lenne komolyan leülnöd, beszélni vele, elmondani az aggályaidat, és ha nem változik a helyzet, akkor pszichológus.

2016. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 opened paradise ***** válasza:
Valószínűleg az is kamu akkor.
2016. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!