Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz a pasim?

Figyelt kérdés
Tegnap későn végzett a munkába a pasim. Én még el akartam hívni egyet sütizni, találkoztunk is ahogy jött haza melóból, de ő mindenképpen haza akart menni. Eleinte nem értettem, majd rám morgott hogy vécéznie kell. Végül otthon trónolt gél órát is nem mentünk sehova :( 19L
2016. jún. 18. 15:40
1 2
 1/12 Szergej55 ***** válasza:
49%
Nem volt valami fosásbaja, vagy hasonló?
2016. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a gaz. Izzadja ki, vagy mi?!
2016. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 To7ka ***** válasza:
89%
Büszke kellene hogy legyèl a pasidra! A hónap dolgozója cím várományosa, nem munkaidőben jár szarni. EB van, ez legyen a legkisebb problémád!:)
2016. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

oda kellett volna sz@rnia a sütikéd mellé.. biztos örültél volna neki.


Ha én későn végzek a munkába akkor egyből haza megyek. Nem igen érdekel, hogy ki mit akar sütikézni.


gondolom te egész nap otthon lógattad a lábad, míg ő melózott. Persze elvárod, hogyha végzett akkor körülugráljon.

2016. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo itt te vagy a gaz, hogy ennyire nem vagy tekintettel ra.
2016. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a gáz? Én is csak otthon tudok nagy dolgot végezni, eléggé fusztráló, ha a mellettem lévő fülkékben hallják. Jóhogy haza akart menni szegény
2016. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, majd még késő este fáradtam, munka után elmennék sütikézni, miközben majd besz..rok, hogyne! Majd összeszorított seggel enném a krémest, nehogy mackó bácsi kiszökjön.
2016. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda meglepetés, hogy a szőke herceg is fosik néha. Ennie is kell, ez sajnos ezzel jár. Sőt, készülj fel, néha még beteg is lesz! És akkor lehet hogy két, vagy akár három napig sem csak kizárólag körülötted fog forogni a világ! Remélem erős leszel és túléled ezeket a kegyetlen megpróbáltatásokat, amik azzal járnak, hogy a párod is ember.
2016. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
úristen, kezdem megérteni a pasikat, egy ilyen növel lenni, atya ég, még vécézni se hagyod szerencsétlent, dolgoztál már vha? tudod mi az a munka?! szerintem senki nem szeret a melóba trónolni
2016. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem, hogy te mekkora marha vagy kérdező...
2016. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!