Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfinak akik itt válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfinak akik itt válaszolnak mi a bajuk a sminkkel?

Figyelt kérdés
Minden nő szebb kifestve mint anélkül.
2016. jún. 19. 11:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem szeretem a sminket. Kb olyan érzés visszafele, mintha motoros bukósisakban ismerkednék nőkkel.
2016. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%

11-es

Akkor használj csak szemhéjtust...

2016. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%
Azért nem tetszik mert nem őt látom hanem a festéket. Akkor ennyiből járhatnánk maszkokban is. Nem sok értelmét látom ennek. Bizonyos alkalmakkor úgy rendben van, de hogy hétköznapokban is napi szinten az már szerintem egy kicsit gáz. Minimális mértékben még el tudom fogadni de a linkelt kép nekem már sok, ha minden napról lenne szó.
2016. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszenek a naturális szépségek, akik nem sminkelik magukat. Ha mégis, inkább csak szolidan tegyék, és ne a 80as évek beli rikító kék ribisre, hanem sötétebb, mályvásabb, barnásabb style-ra. Nem mellesleg a rúzs a legjobb tojásfesték, már ha érted....:D
2016. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
20%

Nő létemre én sem szeretem kimondottan, csalásnak tartom, és írom mindezt úgy, h én is sminkelem magam, de csak nagyon finoman. Mandula szemeimet egy kis szemceruzával emelem ki ill. szempilláimat spirállal. Alapozót nem szeretem, inkább ügyelek rá, h szép legyen a bőröm, kis szeplők meg látszódjanak, nem érdekel. :)

Csalás, mert a legtöbb esetben sminkkel látnak egy szexi Nőt, aztán ha lemosódik egy semmi-állagos szürke nőt...

2016. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!