Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Ti örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ti örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

Csak azok válaszát várom akik tudnak normálisan válaszolni, a "ez ízléstelen" és egyéb abból adódó rosszindulatúságot hogy nincs senkijük nem kérek.


1:

[link]

2:

[link]


2016. jún. 19. 14:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörűek ezek a virágok, az első nekem speciel egyáltalán nem tetszik, de a szín az már egyéni ízlés kérdése. Én nagyon örülnék neki, ha ilyet kapnék ajándékba. Nyilván a vágott virág nem túl hosszú életű, ilyen szempontból praktikusabb egy cserepes, de szerintem ilyenkor nem ez a lényeg. Nekem legalábbis. Én nagyon örülök annak mikor karácsonyra vagy születésnapra a családtól megkapom ezeket a szokásos "tusfürdő-zokni" és hasonló ajándékokat mert mindenképpen megvenném és így erre sem lesz gondom, "betárazok" belőle, viszont a páromtól nem biztos, hogy mindig ilyen "hasznos ajándékokra" vágyom. Ne értsétek félre, soha semmilyen ajándékot nem várok el senkitől, viszont szerintem, ha már ajándékot vásárol az ember valakinek, akkor próbáljon meg a kedvében járni és egy picit legyen különlegesebb. Én is oda szoktam figyelni rá, hogy ne egy 1000. pólót vegyek, hanem vagy valami személyes, akár kézzel készített ajándékot szoktam adni vagy valami olyat, amiről tudom, hogy az illető vágyik rá, de nem venne meg magának mert drágállja. Ez sem 2 forintba kerül, viszont az ember nem lepi meg ilyesmivel naponta a párját, egy különleges alkalom esetén, ha az anyagi helyzet megengedi, akkor szerintem semmi gond nincsen vele. Nyilván nem az árán van a hangsúly, ugyanúgy örülnék egy árokparton szedett ibolyacsokornak mint ennek. Persze, rengeteg hasznosabb dolgot lehetne venni ennyi pénzen, de ez megint nagyon egyénfüggő, hogy kinek mi éri meg és kinek mi hasznos. Én például egyáltalán nem örülnék egy nyakláncnak vagy egy karkötőnek mert nem hordok ékszereket. Tehát ezt így nem lehet kijelenteni, hogy jó vagy rossz ajándék. Van olyan nő, lány, aki kifejezetten örülne neki, de olyan is, aki pedig nem. Annyi biztos, hogy én mindenképpen örülnék neki, különben is a szándék a fontos nem pedig az ajándék és nem azt mondom, hogy minden esetben meg kell játszani az örömöt, de azért az nagyon lehangoló tud lenni mikor valakin látod, hogy nem örül, hanem csalódott vagy esetleg felháborodott az ajándékod láttán.
2016. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem az első nagyon tetszik, de ezt a dobozos megoldást nem tudom értelmezni. Inkább egy ízléses, szép csokorban értékelném. De sokan odavannak ezért, kinek mi. Ha barátnőd szereti az ilyen aktuális divat hóbortokat, akkor biztosan örülni fog neki.
2016. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát azért a tusfürdő-zokni és a vágott virág mellett még nagyon sokféle ajándék van. Nekem a vágott virággal az a bajom, hogy elhervad, elszárad, nézni is rossz. Akkor már inkább egy cserepes, amit ki/át tudok ültetni: jó látni, ahogy virul, növekszik. De akkor már inkább valami személyes. Vagy praktikus. Vagy ötletes. De az se baj, ha ehető.

Kinek hogy.

2016. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%
Én a kérdező óriási talpának örülnék :D
2016. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!