Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, hogy a párom azt kéri dobjam ki a virágot, amit még az exemtől kaptam?

Figyelt kérdés

Van egy orchideám, és mikor a párom megtudta, hogy ezt még az exemtől kaptam, azt mondta dobjam ki. Pedig tudja mennyire szeretem a virágokat, főleg az orchideákat, van is egy csomó, de akkor sem akarom kidobni, csak mert az exemtől van. Holnap találkozunk, azt mondta, hogy addig dobjam ki, inkább vesz nekem 20 másikat, bár már szerinte úgyis olyan a lakásom, mint egy dzsungel. És nem érti meg, hogy nekem minden egyes virágom nagyon fontos, és nem mert ez az exeimtől kaptam, hanem mert ők is ugyan olyan élőlények, és meghálálják a törődést, gondoskodást.

Szerintetek jogos a kérése? Ti mit tennétek?


2016. jún. 19. 16:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%

B^ssz, ha lenne az exedtől gyereked, azt is ki kellene dobnod?... Az a virág mit vétett, tehet róla, h az exed vette?

Kicsinyes, birtokló, éretlen, ostoba a kedves barátod. Agymosásra nem küld, ott is vannak az exedtől emlékek.

Lesznek még itt gondok... :(

2016. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
96%

A lóf... - t jogos, már bocsánat. Ha szívecskés plüssmedvéről lenne szó, még talán megérteném, de nehogymár... A virág egy élőlény, amit szeret az ember. Gyerekes hozzáállás, komolyan.

Először normálisan megmondanám, hogy nem, és megkérdezném, mégis miért féltékeny egy virágra. Ha ez nem hat, akkor kicsit durvábban elküldeném a fenébe, mert nekem nem kell egy féltékeny kisfiú. Nehogy még ultimátumot adjon, hogy holnapig dobjam ki...

Ha normális megkér, hogy ajándékozzam el, mert neki rosszul esik, akkor talán még...

Ezen a logikán én kidobhatnám a könyveim felét a párom meg egy jópár drága használati eszközt... Nem értem, komolyan.

2016. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Blade Bone ***** válasza:
67%
Így, hogy ilyen sokat jelent számodra minden egyes növényed, nem kérnék ilyet az biztos. Fontos lenne a boldogságod. :)
2016. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

"Nem értem, komolyan."


Nem is kell, vannak dolgok, amiket elég elfogadni, nem kell érteni:)


Különbözôek vagyunk, különbözôen állunk dolgokhoz, ami az egyik embernek trivialitás, hogy ennek így kell lennie, az a másiknak nem feltétlen az. Ezt meg kell tanulni kezelni.

És ennek egy fontos része az is, hogy az ember tudatosan dönti el, hogy mibôl csinál elvi kérdést.


Én is csodálkoznék, hogy ha ilyesmit kérne tôlem a párom, de ha normálisan kéri ezt tôlem, hogy ez ôt zavarja, és szeretné, ha ezen változtatnánk, akkor lehet, hogy - attól függetlenül, hogy hülyeségnek tartom a dolgot - törekednék valamiféle kompromisszumos megoldásra, és nem állok bele a kérdésbe 'csakazértis' alapon.

2016. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet felnőtt ember nem kér.
2016. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle, hogy az jó-e, ha a húgomnak adom (anyukámnak nem merem, mert nála minden virág elpusztul), azt mondta neki jó, csak a lakásomban ne legyen, mert nem akar folyton belebotlani, ha jön hozzám. Férfiak... :D
2016. jún. 19. 17:56
 17/23 anonim ***** válasza:
85%

14-es, értem én, amit mondasz, és mind írtam, ha normálisan közli, nem határidőmet szab, akkor talán vevő lennék a kompromisszumokra. Nem vagyok a csakazértse típus. Viszont!

Egyrészt itt a kérdezőnek a virágai fontosak, ezt meg a srác nem tartja tiszteletben. Ha tiszteletben tartaná, akkor szépen megkérné, hogy ajándékozza oda valakinek vagy legalább a szeme elől tegye el. És annyira sem tiszteli, hogy inkább hozzávág pár másikat. Nem hajlandó megérteni, mit jelent neki.

Másrészt féltékeny egy virágra. Egy virágra. Ezt viszont valahogy még az én toleranciaküszöböm is átugorja. Eddig nem volt vele baja, gondolom, nem volt kirakva szívecskékkel meg egyebekkel, mert az extől van.

Úgyhogy ez nagyon nem normális dolog. Szerintem.

2016. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után én rászállnék az ő cuccaira és mindent kidobatnék vele, amit valaha az exétől (vagy exeitől) kapott... :-) Én egyébként nem dobnám ki. Ez most még csak semmiségnek tűnik, de később még jobban be akar majd szabályozni.
2016. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy régebben kapott virágra féltékeny tud lenni, az simán féltékeny lesz ha levegöt veszel egy olyan térben ahol egy himnemü is tartozkodik. Lapátra vele mig nem késö!!!!!
2016. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

A barátomnak van egy régi pólója, ami egyedi és az exe csinálta neki, szeret benne otthon lenni, mert nagyon puha. Pontosan tudom, hogy kitől kapta, és hogy nincs érzelmi kötődése a csajhoz, csak tényleg nagyon puha pamut póló és ezért szereti, nem érdekelt sose, hogy hordja. Ahol egy tárgy, vagy jelen esetben növény képes egy kapcsolat útjába állni, az annyit ért. Egy értelmes felnőtt embernek van múltja, amit egy másik értelmes felnőtt ember helyén tud kezelni.


Btw az is érdekelne, hogy derült ki, hogy pont az a növény az exedtől van...

2016. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!