Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a baratnotok ugy koszonne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratnotok ugy koszonne a ferjeteknek hogy a nyakaba ugrik es a labaval atkarolja a derekat azt ti minek vennetek? Barati koszonesnek?

Figyelt kérdés
Engem megviselt e a latvany de meg engem oltott le a parom hogy nincs koztuk semmi miert fujom fel igy a dolgot. Ez tenyleg egy normalis barati koszones? Es csak en fujom fel ennyire? Nem volt tul jo latvany hogy a parom nyakaba a barthom log Velem ilyet sose csinalt. Nagyon rossz erzes most......Ti mondtok erre? Es mit csinalnatok a helyembe?
2016. jún. 20. 09:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
7 es. Kicsit erdekes ember lehetsz. Fokent ha bele gondolok hogy nobol vagy es noi postasotok van. Hat ezt elkepzeltem. Nem rossz a fantaziam. 😂😂😂
2016. jún. 20. 10:39
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

Eddig három lány ugrott így a nyakamba, átkarolva a derekam.

Mindhárom őrülten belém volt esve és már nem kevés szexuális élmény is volt a hátunk mögött.


Mondjuk ezt nem értem:

"Nem volt tul jo latvany hogy a parom nyakaba a barthom log Velem ilyet sose csinalt"

Azt akarod hogy a férjed a nyakadba ugorjon? Ha elbírod oké... De ebben inkább neked kellene lenni a kezdeményező félnek ha annyira szereted a férjed. Ez jó érzés minden férfinak.


26/F

2016. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem köszönés baxátok ki!

Itt férj-feleség nem csak a pasija...


Poénból, hello-ból senkinek nem pakolm a lábaim a nyakába",nem dörgölöm a nunim a hasához és nem fogatom meg a formás fenekem-hogy jaj de örülök neked!

Csak akkor ha nyiltan jelezni szeretném, hogy rád vagyok gerjedve itt és most is csinálhatnánk... akár a feleséged is nézheti!

Nem csak a férjed, itt a "barinőd"néz teljesen hülyének!

2016. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem hogy a parom logjon rajtam. Nekem esne jol ha en tehetnek vele ilyet. De azerinte ez nem jo dolog. Ezek szerint csak velem nem. Na mindegy. Majd tulleszek rajta. Koszonom szepen a valaszokat. Szep napot mindenkinek.
2016. jún. 20. 11:27
 15/16 anonim ***** válasza:
72%
Mint valaki írta is ez a legnagyobb férfi-nő baràtsàgokban sem dìvik. Példàul a lejobb csaj baràtom és köztem még puszi sincs, mert nem igénylem és tisztelem annyira legjobb baràtom (ő a jegyese), hogy semmiféle testi kontaktusba nem kerülök a menyasszonyàval.
2016. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14:

De nem érted hogy ezt nem kérdezni kell hanem csinálni?

Barátnőd megkérdezte erről a férjed? Nem! Hanem csinálta!


"Bocsi, a nyakadba ugorhatok?" -Te ezt így képzeled el? Nem, hanem nyilván csinálni kell.

Ha valaki a nyakadba ugrik akkor muszáj elkapnod/megtartanod őt ösztönből.

2016. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!