Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek nem tudják hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek nem tudják hogy ha valaki lefekszik egy másik emberrel akkor az összes előző partnerével is lefekszik?

Figyelt kérdés
ezért kéne megvárni az Igazit
2010. ápr. 13. 11:21
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez ugrott be. Ugye ezt valami pap mondta? :D :D :D
2010. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
A szex fogalma összeegyeztethetetlen a te állításoddal.
2010. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez még semmi, de egyúttal az összes felmenőjével iss!!!
2010. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

na az ilyen emberek miatt tart ott ez az ország ahol tart


mert kívülről lehet hogy normálisnak tűnik de agya annyi van mint egy marék szárított szitakötőnek

2010. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
78%

Nem csak a felmenőkkel. Itt sokkal, de sokkal hosszabb az út.

A gyermek ugye megszületik, ekkor az "anyai kapcsolat" okán az anyai partnerekkel is volt "viszonya".

Tehát a lista sokkal, de sokkal hosszabb.


Amúgy szerintem igen élvezetes az a gruppen, amelyben csak egy partnerre kell figyelni, és ráadásul a "fél világ" kényeztetését kapod!

2010. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
87%

ezt úgy érti a kedves kérdező, hogyha pl a partnered előző partnerének volt vmi nemi betegsége, akkor azt te is elkaphatod, ergo olyan mintha lefeküdtél volna vele. persze nem kell ennyire sarkítani, de van benne logika.

az h csak ezért kell megvárni az igazit, az meg hülyeség.

2010. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Ja és az kötelező hogy nemi betegségei legyenek mi? És hülyeség amit te is írtál kedves, mert attól még nem sz összes elözővel fekszel le hanem csak az elötted lévővel! Tehát miröl is beszélsz? Meghát köztudott, hogy gombár pl. nem csak nemi úton lehet elkapni, szűz lánynak is lehet gombája! Wááá
2010. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én nem értem :S Vki magyarázza már el pls. Én nem feküttem le a csajom pasijaival!
2010. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem igaza van. Amikor lefekszem a barátnőmmel, olyan, mintha a világ összes öröme az enyém lenne. Ezek szerint ezért érzem ezt.
2010. ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
hamár vallásos akkor mondjuk úgy, hogy ne szexeljél senkivel mert mindenkinek Ádám meg Éva a szüleje szóval mindenki ugyanazon a családfán van. Fúúúúúj!
2010. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!