Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek nem tudják hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek nem tudják hogy ha valaki lefekszik egy másik emberrel akkor az összes előző partnerével is lefekszik?

Figyelt kérdés
ezért kéne megvárni az Igazit
2010. ápr. 13. 11:21
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
És akkor ebből következik, hogy saját magaddal is...:D
2010. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés egy óriási baromság. Már miért feküdnék le a csajom előző pasijaival. Nem vagyok homokos. Én a csajomat érzem, amiokor beteszem, nem pedig a korábbi partnereit.

Fordítva pedig szintén nem értem, hogy a csajomnak mi köze lehetne az előző barátnőimhez, mivel utánuk már mindent lemostam magamról, tehát nyomuk sem marat.

2010. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
73%

nem is azt mondtam h mkinek nemi betegsége volt... de pl az AIDS is így terjed, csak h egy egyszerű példát mondjak. mondjuk a bnőd vmelyik pasija AIDS-es volt, utána a bnőd lefekszik veled, lehet h te is AIDS-es elszel. utána te lefekszel mással, akinek semmi köze nem volt az AIDS-es pasihoz, mégis beteg lett.

PERSZE EZZEL NEM AZT MONDOM, H MKI AIDS-ES CSUPÁN ÍGY PRÓBÁLOM BEMUTATNI H H GONDOLHATTA A KÉRDEZŐ.

mellesleg erre a dologra nekünk felvilágosító órán hívták fel a figyelmünket.

2010. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez idióta. :D
2010. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nem tudják hogy ha valaki lefekszik egy másik emberrel akkor az összes előző partnerével is lefekszik?


Szóval, ha lefekszek egy nővel, akinek előttem mondjuk volt 5 szexuális kapcsolata vagy komoly barátja akkor szerinted "elméletileg" lefeküdtem az előző 5 fiúval is azáltal, hogy ott jártam ahol előttem még másik 5 ember is járt?

Véleményed szerint megszentségtelenített testtel háltam, amikor hozzá értem egy mások által már hált nővel?

Ez hülyeség ember! Azért értem mire akarsz kilyukadni, de akkor is hülyeség. Ilyen alapon ne csókolózzál senkivel sem, mert olyan ember nem nagyon van aki még sose smárolt, hacsak nem 9 éves. Ne nézzél senkire sem, mert kitudja előtted hányan néztek rá vagy ne legyél szerelmes senkibe sem hiszen előtted ki tudja hány emberbe volt szerelmes és belé hányan voltak szerelmesek és gondolom nem szeretnél az előző szerelmeibe is szerelmes lenni nem igaz?


Hogy mik vannak, megáll az eszem.

2010. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
és akkor a WC-használatot még nem is említettük. Mostantól minden alkalommal originált ülőkét viszek magammal.
2010. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
13:31! akkor ha erre gondolt másképp kel feltenni a kérdést4 Ahogy látom a kérdésben nem szerepel ilyen jellegű dolog szóval alapból nem is erről van szó! a másik, hogy ennyi erővel ne is dugj senkivel sosem tudhatod ki aids-es vagyis Hív fertőzött mert a hív vírus terjed nem az Aids!! Erre találták ki az óvszert, ám ugye azt is tudod a Hív nem csak nemi úton terjed... Ki se mozdulj otthonról!!!!
2010. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a gruppent:-) Mostmár tudom, hogy elég egy pasival lefeküdnöm,máris ott egy csomó gyönyörűbbnél gyönyörűbb csaj az ágyunkban, és még be sem kell vallanom senkinek hogy biszex vagyok. HŰ, király!!!
2010. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

tudom h h terjed az aids meg a hiv, mondom, h ez csak egy példa volt! csak felvilágosító órán ezzel a témával kapcs.ban mondták h "ha lefekszel vkivel, lefekszel az összes korábbi partnerével"

nem állt módomban senkivel vitatkozni, csak felhoztam egy példát.

2010. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

"nem állt módomban senkivel vitatkozni"


hahaha ha nem értesz egy kifejezést, ne használd! :D:D:D Mi az h nem állt módodban vitatkozni? Megnémultál? :D

2010. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!