Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy?

Figyelt kérdés
Átlagosnak gondolom magam, viszont volt egy lány, aki szerint nagyon jóképű vagyok és jól nézek ki. Ő azt mondta, hogy 1 millió férfiből kb 1 jön be neki, és én pont olyan vagyok. A nőknél miért vannak ennyire eltolódva az ízlésbeli határok?
2016. jún. 23. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Kamu, ne vedd komolyan.

Amúgy azért mondott ilyet, mert a nőknek van valami fura beidegződése, mely szerint muszáj görcsösen különlegesnek lenniük.

Anyám mondta volt fiatalabb koromban, hogy semmi megalázóbbat nem tudsz mondani egy nőnek, mint hogy ő átlagos, jellegtelen.


Hallottál valaha nőt olyat mondani, hogy ő nem különleges? Muszáj nekik, ezért felnyírja a haját, pinkre festi, nyuszis sapit vesz fel, trottyos gatyát,stb.

Mindene egyedi kell legyen, ezért elmegy az egyedi dolgok boltjába és vesz valamit, amit gondos kis vietnami kezek raktak össze napi 15 órai munka során...


Szóval akkor képzeld el, hogy a psik terén mit gondolnak?

Átlagos? Fujj!

Nem ismerősek ezek a kifejezések:

"Legyen meg a kémia; az kell, hogy megfogjon; nem is tudom...; csak engem szeressen; én legyek neki a legjobb; egyéniség legyen; nekem nem a szépségideál tetszik, nekem egyedi ízlésem van(lóf.zt van, de mindegy)


A nőknek be kell mesélni maguknak, hogy akivel szemben ülnek, olyan qrvamód egyedi, hogy még a gravitációt is kitéríti, különben nem érzik magukat többnek annál, amik és az nagy para lehet...

2016. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az szépség relatív, egyénfüggő. Mindenkinek más típus tetszik. Neki pont te jöttél be. Örülj neki.
2016. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!