Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szivet nyomtam egy srácra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szivet nyomtam egy srácra badoon, és most már sosem fogok tudni kapcsolatba lépni vele?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszett az adatlapja és a képe is, rányomtam a szivet, de már nem tudok visszamenni az adatlapjára, hiába van szupererőm. Nem találom azokat se, akik nekem tetszettek. Hogy lehet ilyen rosszul kitalálni egy oldalt? Emlékszem a korára meg az adataira, de ezek alapján nem lehet leszűkíteni, pl h milyen magas. Az eszem megáll, most befizetnék 1000 ftot, hogy megtaláljam, de még pénzért sincs ilyen opció. Hol tudnék írni a badoonak, hogy sürgősen szedje össze magát, és legalább egy részletes keresést hozzon össze(mint ami régebben volt) mert így mint társkereső egyáltalán nem hasznos.


Olyan ideges vagyok, kb minden gondolatunk és az életvitelünk és a terveink egyeztek a sráccal, és még tetszett is. Ez annyira nagyon ritkán történik meg velem.


2016. jún. 26. 09:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a böngészôdben visszanézni az előznényeid, hátha megtalálod.
2016. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!