Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Az exem volt az első az életemben. Sajnos akkor még naiv voltam és küldtünk egymásnak meztelen képet. Nagyon zavar az egész és hogy a mostani barátom ezt nem tudja annak ellenére, hogy tudom az exem nem fog vele visszaélni (ráadásul nekem is megvannak a képei róla biztosítékként). De a mostani barátom az Igazi számomra és zavar a múltam, hogy ekkora hülye voltam.

Mit tehetnék?


2016. jún. 27. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmit.minek akarod olyannal megbolygatni a kapcsolatotokat amivel felesleges?

Ez a mult..mindenki hibazott/hibazik.

Ha tudod hogy nem fog vele visszaelni es nincs mitol felni akkor nem.feltetlenul kell elmondani.Az akkori kapxsolatodban tortentek csak rad es a sracra tartoznak velemenyem szerint..20/L

2016. jún. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A múlt elmúlt. Engedd el!
2016. jún. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehetsz. Ha meg rendes az exed, akkor nem is kell aggódnod sem.

Ha nagyon nem tudsz ezen túllépni, egyszer mondd el a mostaninak, engem mondjuk nagyon nem érdekelne, valszeg őt se.

2016. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy az akkori barátoddal mit csináltál, a ti kettőtök dolga, akkor vele jártál, nem a mostani pároddal.


1. semmi köze hozzá

2. ha meg is tudná, nem lenne oka/joga kiakadni emiatt

2016. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Titusztitusz ***** válasza:
31%
Pl. azt, hogy elmondod a mostani barátodnak az egykori ballépésed történetét ŐSZINTÉN...Már csak azért is, hogy ne nyomja a lelkiismeretedet,és a kettőtök közötti bizalmat ez a múltbéli dolog...
2016. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj már meg, nem vagy hülye. Akkor titeket boldoggá tettek a képek és ennyi. Ez múlt. Tartsd meg biztosítékként, de tuti nem fog visszaélni vele.

Szerintem nincs ebben semmi.

2016. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem említésre nem méltó dolog. Pl merem állítani, ha a jelenlegi barátodnak lennének intim fotói az exéről, nem mondaná el neked. Mert miért is? Ezt a múltban küldte és kész.
2016. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!