Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Jónők", ti hogy kezelitek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Jónők", ti hogy kezelitek ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon új helyzetben vagyok 1-2 éve. Valamitől jó nő lettem a férfiak szemében, és nem tudom, hogy kell kezelni ezt. (Azt sem, hogy mitől lettem az..) Szóval vannak gyerekeim, férjem, és közben mégis sok férfi, akivel munka, önkéntesség, bármi miatt érintkezem, nagyon keresi a társaságom, ha nincs velem a férjem, állandóan fuvarozni akarnak, meghívni erre arra, beszélgetni velem. (Csppet sem vagyok kihívó, túlközvetlen, semmi lyesmi, és szerintem különösebben szép sem.) FOGALMAM SINCS, hogy szoktátok ti lányok ezt kezelni, ha kapcsolatban vagytok! De biztos, hogy van, akinek ez a természetes, mert egész életében így volt, hogy körülvették, de nekem ez teljesen új. Szó sincs félrelépésről, semmi llyesmi, csak nem tudom, hogy az ember ilyenkor természetesen elfogadja egy helyzetben, hogy hazavigyék pl. autóval, ha az illető ennyire akarja, vagy inkább minden ilyen dolgot vissza utasít? nem tudom, hogyan viselkedjem. A kávémeghívást meg még inkább nem tudom, hogy kezeljem, eddig ügyesen visszautasítottam. (nem hiszem, hogy megdugni akarnának, nem vagyok ez a modell alkat..)


Lányok írjatok nekem erről, mert totál kezdő vagyok, értetlenül állok eme helyzet előtt...Mostanra már mindennapos kezelendő feladattá vált valami, amiről régen fogalmam nem volt, hogy milyen, engem a fiúk kamaszként messze elkerültek, főiskolán tanultam, csak lány barátaim voltak...értitek. A férjem is társkeresőn keresztül lett, mondjuk az sima ügy volt, mert olyan élmény volt már az első randi, mintha együtt nőttünk volna fel, még kívülről is hasonlítunk, minden...


2016. júl. 4. 09:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, értem, és igen, ismerem a "te fajtádat is", de ugye nálad is ez van, hogy ezt te több nővel teszed, nem eggyel. Aki nem ez a típus és csak egyetlen eggyel teszi a társaságból, az kérdéses is lehet akár..

Minden jöt!

2016. júl. 4. 10:54
 12/14 anonim ***** válasza:

Jo no vagyok de nem fogadok el kavekat, meghivasokat ha az illetotol nem akarok semmit, ez nalam alapszabaly. Nem vitetem magam haza (mondjuk van kocsim, de volt, hogy nem volt) mert hiaba mondja egy pasi, hogy oooooo ez csak egy barati kave, nem akarok semmit, ez mindig valaminek az eloszobaja.


Persze vannak haverok, ami nyilvan egy mas kategoria:-)))Persze, az egesz hizeleg az egomnak de annyira nem h egy masodpercre is altassam oket. Vegulis a tanacsom annyi, hogy elvezd sajatbelatasod szerint, mert teny, h hinetetlenul sok jo dolog van benne, de tapasztalataim szerint legalabb ennyi rossz is.


Marmint akkor rossz, ha nyilvanvalova teszed, h nem szeretnel :-))Pont ezert megvalogatom, h kivel flortolok, volt par rossz tapasztalatom, szoval sokkal ovatosabb vagyok, ennek ellenere baratsagos es mindenkivel kedves, de mindig ereztetem veluk a hatarokat. Szepnek lenni jo erzes, a visszajelzes total reszegito, de ez azert ez baromi nagy csapda, ha emiatt elszall valaki magatol (regen megtortent, azota kinottem:-))

2016. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Gábor19... ***** válasza:
Nosza, nem gondoltam volna hogy ezen az oldalon lehet hasznosat is tanulni:) meg azt se hogy a nőket zavarja ha valaki kedves, udvarias hozzájuk. Ok, ezentúl inkább nem foglalkozok a kolleginákkal it a cégnél.
2016. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem zavarja,zavarba tudja ejteni- ez más azért! És nem minden esetben, csak vannak gyanús esetek! :D :D
2016. júl. 4. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!