Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban, aki nagyon tetszik nekem. Egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből, nem is csak tetszik, totál belezúgtam. :S Minden (!) nap vele álmodom, olyanokat, h smárolunk, meg ilyenek. :))

És imádom, amikor a gyönyörú kék szemével rám néz, ohh, olyan édes! :D

És amikor kér tőlem vmit, azt mindig olyan kedvesen teszi, és egyáltalán nem úgy viselkedik velem, ahogy a többi lánnyal, vhogy másképp...

És am vhogy kitalálta, h bejön nekem, biztos látszik rajtam. :S

Ez eddig tök jó lenne, de van barátnője. Igazából nem nagyon látni őket együtt, meg nem is rég óta járnak, max 2 hete, de engem zavar, mivel én szerelmes lettem a srácba. :$

Időnként szokott egyébként beképzelt lenni, és kérkedik ezzel-azzal, ma pölö azt mondta, h azért késett kémiáról, mert lesz.pta a csaja. Na, és én itt kicsit ki is ábrándultam, de csak kicsit. Mi van, ha tényleg? :O

És ha meg nem, akkor miért mond ilyet?

Néha úgy érzem, megveszek érte, és mintha ő is érezne irántam vmit, de le kéne szállnom róla a nője miatt, de nem megy, mert szeretem. :$ Azok a szemek, komolyan mondom, megbabonáznak! :O

Egyszerűen gyönyörű... És lehet, h gonosz vagyok, de remélem, szakít a csajjal xD

Szal, mit tehetnék? Csábítsam el? V hagyjam a fenébe? (De az nem megy, próbáltam már kiverni a fejemből, de mindig vele álmodom, mint már említettem, és így nem megy...)

15/L


2010. ápr. 14. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Olyan jo ilyen kerdeseket olvasni:-)Visszaalmodom magam abba az idobe, amikor meg engem is ilyesmik foglalkoztattak-a legszebb kor:-))

Hat en tuti nem szallnek le a sracrol a helyedben.Valahogy megprobalnek a kozelebe kerulni.Nem irtad, hogy haverok vagytok-e, vagy ilyesmi, de ha nem, mindenkepp ossze kene vele haverkodnod.Csak legy ovatos, ha ilyeneket mond, egyaltalan nem biztos, hogy tenyleg volt vmi a csajaval, lehet h csak felvagni akart a haverok elott-ez szoksa az ilyen idos sracoknak.

2010. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Figyelj mondok valami fontosat, amit egy életre jó lenne ha megjegyeznél kislány! :)

Ha van egy jóképű kékszemű szőke herceged, akibe csöndben belezúgtál (egy jóképű pasi, na:D) és vágyakozol rá, úgy érzed (csak úgy érted, mintha ez egy nagy szerelem lenne és nem akarlak megbántani :) de tényleg nem; viszont ha látja rajtad ezt a vonzalmat nagy valószínűséggel semmi mást nem akarna Tőled, csak a tested, csak azt szeretné TŐled, csak azért mondaná Neked (ha mondaná) hogy szeretlek... hogy utána megkaphasson, járjatok jó esetben 1-2 hónapig, aztán otthagyjon ás utána úgy állj ott egymagadban, mint előtte, csak egy baromi nagy csalódással és a szüzességeddel a hátad mögött!!! Persze nem minden pasi ilyen :):D, viszont tudnod kell már akkor, hogy olyan típus, aki csak a testedet akarja és nem Téged, vagy képes lenne szeretni is Téged, és ami szintén fontos: te képes lennél-e Szeretni őt? Persze én ezt most nem tudhatom, hogy ő most melyik fajta, de abból amit mondtál ő biztos, hogy olyan aki csak a tested akarná, hogy bejöhessen úgy órára, hogy "a barátnőmet dugtam" vagy "a barátnőm kiverte nekem" És ez a barátnő Te lennél boldogtalanul. Méghogy leszopta a mostani... és ha igen, akkor is így mondogatni...

Az egyetlen dolog, amit meg kéne tenned az az, hogy elfelejtsd és rágyere azokra a hibákra, amiket elkövettél (elkövettetek) volna, ha 1-2 hétre neadjisten összejöttetek volna.

Ne ítélj el minden pasit :) Rengeteg rendes is van és Neked egész biztos egy igazi Szerelmes társ fog jutni, akit Te is viszontszerethetsz :)

Azt tanácsolom, hogy felejtsd el, csak csalódást okozna Neked. Én is fiú vagyok, ismerem ezeket a fajta fiúkat. Jobb elkerülnöd őket.

És ne búslakodj ;) Pár év és jön a szerelem, amikor mindketten Szeretni fogjátok egymást :) (vagy lehet, hogy már holnap eljön Érted... :P sose lehet tudni...) ;)

2010. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, sztem is csak felvág :P

Nem is fogok róla leszállni, imádom! ^^

Hát, igazából egész jól kijövünk egymással, segítek neki a németben, és van, amikor mellém ül, persze, azzal az áldumával, h segítsek neki :))

Szoktunk normális dolgokról is beszélni, alapjában véve nem az a felvágós idióta, csak néha kijön belőle. Egy ilyen beszélgetés során kiderült, h ő lovagolt régen, és volt is lova, én meg évek óta lovagolok, és íme, itt a közös vonás! :D

Ja, és ma kért az innivalómból, én odaadtam neki, erre villantott egy csodaszép mosolyt, és azt mondta: szeretlek :O

És ezzel sztem nem is hitte, h megremegett a gyomrom :D

2010. ápr. 14. 21:48
 4/9 A kérdező kommentje:

21:45

Hát, ezt én így nem jelenteném ki, nem hiszem, h csak arra kellenék neki, és igen, volt már egy ilyen "pasim", fújj, már nehezemre esik így hívni, szal 5 hónap után jöttem rá, h ő egy ilyen eset. Na, és akkor néztem bután egy szüzességgel a hátam mögött.

2010. ápr. 14. 21:51
 5/9 anonim válasza:
Ó de jó volt, amikor még csak ilyen dolgok jelentették a kapcsolat fogalmát :)
2010. ápr. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elso vagyok.Nekem az a velemenyem, hogy valahol igaza van a masodik valaszolonak.De mivel mindenki a sajat karan tanul, ugyse hinne el, hogy nem ez az alompasi, amig nem jon ra maga.
2010. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó, igen, kicsit idióta, de hát ilyen korban van, azt csá. De ezeken én csak röhögni tudok, amikor ezzel-azzal felvág, nem gondolom, h ettől egy kis nyomorék lenne, én szeretem :$
2010. ápr. 15. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

Én nem megmondani akartam, hogy mit csinálj, mert a Te életed, csak egy jó tanácsot adtam. De tudod, ha szerelmes lenne Beléd nem így mondta volna el... , hogy szeretlek, majd meghúzza a piádat. Remélem nem lesz igazam :)

De ha mégis akkor majd olvasd el még 1x amit írtam és szóljon tanulságként :)

Szia! :D

2010. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ^^
2010. ápr. 17. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!