Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen esetben mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A tesóm é ról írom a kérdést 17/F elhívtam egy lányt randizni de msn-ről ismerem csak és tökre megdöbbentem amikor megyek a randi színhelyére a csaj tök törpe mármint vagy 3 fejjel kissebb és nagyon nemjön be de nemtudom hogy mitcsináljak hogy most azthiszi nekem bejön és akarok valamit tőle!!!!!De én nemtudom hogy hogy utasítsam el mert még az első találkozás előtt következő napra is szerveztünk randit és nemtom hogymondjam le!!!!!!
2010. nov. 11. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
NEM A KÜLSŐ SZÁMÍT! =) Sok sikert!
2010. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha neked meg ez a fontos akkor meg nem vagy eleg erett hogy baratnod legyen...ha az lennel,akkor nem ilyesmiert utasitnal visza egy lanyt
2010. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért nemkell MSN en csajozni. Mértnem kértél képet róla vakrandi mindíg szívás
2010. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát 2választásod van ha leakarod mondani mindenképp..:)

1.megmondod hogy ne haragudj de nem vagy az esetem és felfogja..

2.lemondod kitalálsz vmit h ohh nem jó mert xy dolog közbe jött..aztán ha legközelebb hív megint lerázod és megérti ha mégsem akkor megmondod hogy nem szeretnél komoly kapcsolatot..és akkor megérti..

én személy szerint az 1-t választanám ezt döntsd el te de az egyenesebb..

egyébként legközelebb ne hívj randira senkit ha CSAK képen vagy max webcamon láttad..=)

SOK SIKERT:)

2010. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább mondd meg neki őszintén, a mellébeszélés női szokás. De ezért lekoptatni egy lányt enyhén bunkóság.
2010. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!