Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért jön be a többségne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért jön be a többségnek jobban az 1. hez hasonló stílusú lány, mint a kettes? (képek lenn) persze tisztelet a kivételnek

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


2016. júl. 6. 16:32
1 2 3
 21/28 Titusztitusz ***** válasza:
Drága Őzikém...Örülök akkor hogy nem te voltál a képen,ez esetben akkor talán ki is írhatom ugye nyíltan is,hogy szerintem bűnronda volt az a csajszi a képen...Remélem hogy te azért nagyságrendekkel jobban nézel ki,de ezt a finom bókomat ne úgy vedd,hogy ez egy enyhe kérés lenne az irányban,hogy szeretnék látni rólad is néhány képet...Nincsenek ilyen kéréseim, de nem azért nincsenek,mert ne lennék rád kíváncsi,hanem azért nincsenek,mert a körülmények úgy hozták a dolgokat,hogy fogjam vissza magamat a virtuális csajozás terén...Szóval ugye megbocsátod nekem azt a szinte sértésszámba menő nyilatkozatot,miszerint nem próbállak rábeszélni arra, hogy tegyél arrol a kedvemért,hogy rólad is láthassak akkor néhány képet..(És még valami...Nem én pontoztam le a hsz-edet...)Na mindegy...Nekem mára lépnem kell innen, legyen szép az estéd...Szia.
2016. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Őzike! Szerintem is gyönyörű az a lány akit mutattál!!!
2016. júl. 6. 19:26
 23/28 anonim válasza:
egyik se igazan jön be xD, d emind2 et meghuznám
2016. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Kinek mi. Nem tudom megmondani, hogy kinél vagyok jobb, és kinél nem. A szépség relatív.

Max. a sötét tónus egyezik a csajszival, sötét haj, sötét szemöldök, ilyesmi. :)

Megbocsátok én mindent, csak nem tudom, hogy mit! Majdnem olyan irányba ment el a beszélgetés, amibe belegabalyodtam volna. :D

Neked is szép estét kívánok!

Szia!



#22 Végre nem vagyok egyedül ezzel! :)

2016. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
A második kéne, ha nem lenne raszta a haja. Valamiért automatikusan a füves, hajára igénytelen, hippi szellemiségű ember ugrik be egy raszta hajról. Foxes pedig nem jó nő. :D Nagyon nem! Melissa Benoist százszor szebb nála.
2016. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 opened paradise ***** válasza:

Elég hasonlóak. Az elsőnek amúgy szép lenne az arca,de a szemöldökkel elvágta magát nálam.

Meg a raszta stílusa amúgy is szimpatikusabb.

2016. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#10

Van róla képed smink nélkül? Így kivakoltan nagyon műanyag nekem.

2016. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
10: Tudom, hogy ki ő. A Clarity nagyon tetszett és szép a hangja is, de ő maga nekem nem tetszik. Valamiért olyan fura feje van.
2016. júl. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!